10.10.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Трускавець вшанує героїв-захисників Української держави

Трускавець вшанує героїв-захисників Української держави

З нагоди Дня захисника України та 76-ї річниці створення Української повстанської армії у неділю, 14 жовтня, у Трускавці відбудуться урочисті заходи. Вони розпочнуться о 14.00 год біля могили воїнів УПА на вул. Дрогобицькій з панахиди за Героями, які віддали своє життя за нашу державу. Опісля відбудеться покладання квітів та виступ Народного хору Пустомитівського району.

О 16.00 год у музеї міста-курорту розпочнеться «Вечір у Повстанській криївці».Йому передуватиме відкриття мистецької виставки у художній галереї музею, де представлятимуться малярські роботи самбірської художниці Оксани Богоніс.А ключовим моментом свята буде театралізоване дійство у тематичній експозиції «Повстанська криївка». Гості вечора будуть мати змогу зануритись в історичне минуле національно-визвольної боротьби українського народу.

О 20:00 год в Палаці культури ім. Т. Шевченка – святковий концерт «Наша пісня- наша слава» за участі Народного артиста України, лауреата премії імені Т. Шевченка, Героя України Василя Зінкевича та ансамблю «Ватра» (художній керівник Андрій Кучерепа).

Социальные комментарии Cackle