26.10.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Трускавець у «помаранчевій» зоні! Однак роботу готелів і санаторіїв припиняти не будуть

Трускавець у «помаранчевій»  зоні! Однак роботу готелів і санаторіїв припиняти не будуть

Від сьогодні, 26 жовтня, починає діяти нове епідемічне зонування по всій Україні. Що стосується Львівщини, то Сокальський район області потрапив у «червону» зону епіднебезпеки. Тут вводять посилені карантинні заходи.У «червоній» зоні заборонена робота громадського транспорту, відвідування закладів освіти, діяльність ТРЦ, кафе, ресторанів.

Також збільшилася кількість населених пунктів області, де діятимуть обмеження «помаранчевого» карантинного рівня. Це міста Львів, Борислав, Дрогобич, Моршин, Новий Розділ, Самбір, Стрий, Трускавець та Червоноград, Бродівський, Буський, Городоцький, Дрогобицький, Жидачівський, Жовківський, Золочівський, Кам’янка-Бузький, Миколаївський, Мостиський, Перемишлянський, Пустомитівський, Радехівський, Самбірський, Сколівський, Старосамбірський, Стрийський, Турківський та Яворівський райони Львівської області.

Що стосується курортного Трускавця – то міська комісія ТЕБ продублювала рішення Державної комісії з питань ТЕБ та НС. Відповідно до рішення міської комісії припиняють діяльність хостелів, туристичних баз, баз відпочинку, дитячих таборів, окрім готелів, санаторно-курортних закладів Трускавця та відпочинково-лікувальних закладів курорту.

У «помаранчевій» зоні обмежено і роботу закладів харчування - після 22-год ресторани та кафетерії мають закриватися. Однак це не стосується діяльності з надання послуг громадського харчування з доставки замовлень та замовлень на винос.

Також у курортному місті заборонено проведення концертів (в тому числі, які проводяться закладами культури) дискотек, роботу розважальних закладів (нічних клубів тощо).

Социальные комментарии Cackle