11.04.2022 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Трускавець отримав 6,6 тонн благодійної допомоги

Трускавець отримав 6,6 тонн благодійної допомоги

Гуманітарний штаб Трускавецької міської ради висловлює щиру вдячність «Всеукраїнській академії інноваційного розвитку освіти» в особі заступника голови правління Гончаренко Наталії та Центру гуманітарної та медичної допомоги Help Ukraine Center за гуманітарний вантаж для потреб внутрішньо переміщених осіб, які перебувають сьогодні у Трускавці, - інформують у міськраді.

Лист-прохання від Трускавецького міського голови не залишився без відповіді, а отримав реальне втілення у життя. Місто отримало гуманітарну допомогу у кількості 6,6 тонн вантажу, який організували та доставили до Трускавця громадська спілка «Всеукраїнська академія інноваційного розвитку освіти» спільно з ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України за підтримки благодійного фонду «Фонд освітніх ініціатив».

Гуманітарний штаб Трускавецької міської ради висловлює слова подяки благодійникам та волонтерам від імені кожної людини, якій Ви допомогли. Висловлюємо вдячність усім, хто знайшов у собі силу, відвагу та доброту здійснювати добрі справи, не вимагаючи нічого натомість. Допомога для людей, що опинились в складних життєвих обставинах, є важливим свідченням небайдужості, доброти та надії на кращі часи. Нехай Ваша доброта повернеться до Вас сторицею. Бажаємо  оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії та миру! Низький уклін  усім небайдужим людям, завдяки яким наш народ вистоїть і переможе! Доземний уклін Вам, дорогі благодійники та волонтери, за небайдужість та добросердечність.


Социальные комментарии Cackle