12.02.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Трускавець отримає 1 млн грн з обласного бюджету, Дрогобич – 8 млн грн для проєктів місцевих ініціатив

Трускавець отримає 1 млн грн з обласного бюджету, Дрогобич – 8 млн грн для проєктів місцевих ініціатив

З бюджету Трускавця скерують 643,7 тис грн для співфінансування проєктів, які перемогли у конкурсі підтримки місцевих ініціатив Львівщини на 2020 рік.

У розрізі міст обласного значення першість отримав Моршин, далі йдуть – Дрогобич, Новий Розділ, Стрий, Львів з приміськими територіями, у тому числі – обласними закладами та установами.

А Трускавець традиційно є аутсайдером, місто-курорт посіло передостаннє місце у рейтингу потенційних переможців Львівщини. Лише 10 з 26 поданих проєктів були відібрані конкурсною комісією.

Серед тих, які отримають найбільше фінансування у Трускавці: ремонт їдальні у школі №1 (з обласного бюджету - маже 200 тис грн, з міського 95,6 тис грн, кошти громади – 104 тис грн; реконструкція мереж вуличного освітлення на вул. Дрогобицькій (область – 249, 9 тис грн, місто – 124, 4 тис грн, спонсорські кошти 80 тис грн); реконструкція прибудинкової території на вул. Стуса, 10 (область - 149 тис грн, міський бюджет – 73, 8 тис грн, кошти громади – 53, 5 тис грн).

А загалом на реалізацію десяти проєктів Трускавець отримає з обласного бюджету 1, 06 млн грн, кошти громади – 238,3 тис грн, спонсорські кошти – 244,1 тис грн.

Зазначимо, що такий результат є надзвичайно скромним у порівнянні з містами-сусідами. Так Дрогобич має 68 проєктів, які перемогли у конкурсі, з обласного бюджету для їх реалізації залучать понад 8 млн грн, з міського – 5,3 млн грн, кошти громади становитимуть більше 4 млн гривень.

Як відомо, потенційні переможці до 14 лютого мають подати рішення органів місцевого самоврядування про забезпечення бюджетного співфінасування до Львівської облради.

Ті заявники, котрі не подадуть документи автоматично вибувають з переліку потенційних переможців, звільняючи місце наступному проекту за рейтингом у цьому ж пріоритеті Програми. 

Нагадаємо, що обласний конкурс підтримки місцевих ініціатив є хорошою можливістю залучити для реалізації тих чи інших потреб на місцях додаткові кошти. У конкурсі можуть брати участь проекти, розроблені сільськими, селищними, міськими, районними радами, або подані громадськими організаціями, ініціативними групами, ОСББ, благодійним фондами.

Ольга КУЦ

Социальные комментарии Cackle