24.01.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Трускавець + Орів: питання великої ОТГ вже вирішено! Кульчинський створює видимість громадських слухань

Трускавець + Орів: питання великої ОТГ вже вирішено! Кульчинський створює видимість громадських слухань

Трускавецький мер взявся активно об’їжджати бюджетні заклади міста – сумбурно й похапцем переконуючи людей у перевагах великої ОТГ. Андрій Кульчинський лобіює формат об’єднання Трускавця зі Станелею, МОдричами, Уличним, Доброгостовом й Оровом. Учора так звані робочі зустрічі мали місце у школах міста під час перерв між уроками. Зрозуміло, що за 15 хв. докладно обговорити майбутнє міста-курорту чи бодай отримати відповіді на запитання у вчителів не було.

Втаємничене від громадськості міста обговорення перспективного плану створення Трускавецької ОТГ відбулося вчора й у Народному домі. До участі були запрошені лише обрані – працівники міськради та член комісії з територіального устрою Львівської обласної ради Михайло Задорожний. Трускавецькі депутати до списку запрошених  не потрапили. Про пересічних трускавчан говорити не доводиться.

Зрозуміло, що міський голова прагне заручитися підтримкою адмінресурсу і проштовхнути свій план нової ОТГ всупереч позиції трускавчан. Як стало відомо з коментаря Михайла Задорожного у ФБ, члени комісії  уже підтримали формування семи ОТГ на Дрогобиччині: Трускавецької, Дрогобицької, Меденицької, Підбузької, Східницької, Новосільської, Бориславської.Наприкінці грудня 2017 р. у Верховній Раді було зареєстровано проект закону, згідно якого ОТГ будуть формуватися за поданням ОДА. Обласні ради будуть усунуті від цього процесу, громади - в тому числі. Тому облрада поспішає хоча б прийняти на сесії перспективний план, - повідомив Михайло Задорожний.

Нагадаємо, що у 2016 році громадська організація Трускавця «Рада міста» провела опитування щодо формату створення великої ОТГ. Трускавчани висловилися категорично проти, ця позиція була зафіксована підписами людей. На підставі цього «Рада міста» ініціювала та скерувала ряд звернень до Львівської ОДА, облради, до «Офісу реформ», до трускавецького міського голови та депутатського корпусу міста з пропозицією розпочати публічні консультації, круглі столи, громадське обговорення майбутнього формату Трускавецької територіальної громади. Однак міська влада ці пропозиції проігнорувала – жодних громадських слухань проведено не було.

А сьогодні трускавчан ставлять перед фактом, що формат нової громади уже вирішений. Без їхньої згоди та підтримки. Зате з огляду на приватні інтереси окремих осіб.

Ольга КУЦ 

мз.jpg

лд.jpgлд2.jpg

Читайте також: Трускавчан хочуть перегнути через коліно. Не даймося! 

та Кульчинський боїться громадських слухань щодо створення трускавецької ОТГСоциальные комментарии Cackle