17.06.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Трускавець на День міста вразив 50-метровим тортом, на приготування якого пішло 650 кг інгридієнтів

Трускавець на День міста вразив 50-метровим тортом, на приготування якого пішло 650 кг інгридієнтів

Гастрономічне диво курорту Трускавець на його 192-річчя презентувала знана в оздоровниці пекарня-магазин «Братрура». Як розповідає керівник закладу Ілля Дробчак, ідею спекти торт довжиною 50 метрів та вагою понад 500 кг, виношував давно.

- Коли людина у своїй улюбленій справі досягає певних успіхів, важливо не стояти на місці, а рухатися вперед. Давно виношував ідею  спекти на День міста величезний святковий торт, однак завжди випливали нюанси і задум доводилося відкладати на наступний рік. Цьогоріч я вирішив із своєю командою таки йти до кінця - і нам це вдалося. Ми спекли величезний торт, яким пригощали усіх присутніх під час урочистих дійств, - розповідає Ілля Дробчак.


Святковий торт «Братрури» перевершив усі сподівання. Його вага становила близько 650 кг, а не 500 кг, як було анонсовано напередодні. Як зізнається Ілля, на приготування солодкого дива пішло 2 тижні часу та клопітка праця пекарів.

- Ми випікали поступово бісквітні коржі, яких у загальному було 84 частини, і заморожували їх. У переддень свята почали перекладати наш торт сметанно-вершковим кремом із свіжими фруктами. Окрасою торта, як і було анонсовано, стали світлини із зображенням Трускавця, а також логотипи спонсорів (їх було 29), які долучилися до доброї справи. Світлини були виготовлені із їстівного цукрового паперу, - розповідає керівник «Братрури».

03.jpg

Загалом на випікання величезного торта, за словами Іллі Дробчака, пішло 84 кг борошна, 100 кг яєць, 84 кг цукру, майже 100 літрів вершків, 84 літри сметани, 5 літрів коняку, 8 кг порошку до печива, 5 кг згущеного молока, а також 45 кг свіжих ківі, 67 кг бананів, 71 кг полуниці та 250 їстівних фото та логотипів, які прикрасили верх торта. У день свята до розрізування та роздавання солодкого дива було залучено 40 людей – тож праця була проведена колосальна.

- Ми купили 8 тис одноразових тарілок та 40 величезних ножів, щоб різати ними торт. І тисяча тарілок залишилася, бо торт закінчився. Тож робимо висновок, що ми роздали 7 тис шматочків святкового торта і  тим самим подарували людям частинку свята, - ділиться враженнями Ілля Дробчак.

У планах креативного керівника «Братрури» нові ідеї та нові солодкі дива для рідного міста, яке любить.

Наталя Зелена 

02.jpg

04.jpg


Социальные комментарии Cackle