08.07.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Трускавець - без громадського транспорту! Автобус, який 5 років тому придбало місто, зараз дуже знадобився б

Трускавець - без громадського транспорту! Автобус, який 5 років тому придбало місто, зараз дуже знадобився б

Трускавець чи не єдине місто в області, де до сьогодні не відновлено діяльність громадського транспорту. На останньому засіданні міської комісії ТЕБ та НС, яка 7 липня ухвалила рішення щодо низки пом’якшень карантину у місті – дозволу для відновлення громадського транспорту і не дали.

А прикро, оскільки життя на курорті що не день, то відновлюється: працюють санаторії та готелі, прибули відпочивальники. Що вже казати про місцевих мешканців – більшість із них приступили до праці, та от добиратися з одного кінця міста в інший без громадського транспорту складно. Про людей похилого віку навіть не згадуємо – похід в аптеку чи за продуктами для них тепер обмежений вулицею, де мешкають.

Як зазначила у соціальній мережі Фейсбук голова ГО «Рада Міста» Леся Дідик: якби у Трускавці Кульчинський продовжив реформу транспортної інфраструктури попереднього мера Козира, у нас сьогодні при всіх карантинних викликах, працював би громадський транспорт».

Мова іде про соціальній маршрут №3, який функціонував за каденції міського голови Руслана Козира, тоді місто купило автобус і частково зменшило залежність від фірм перевізників. Користувалися маршрутом безкоштовно пенсіонери й інші пільгові категорії. Та от за час головування пана Кульчинського – міський автобус кудись зник, не кажучи вже про те, що за бюджетні кошти можна було купити ще і у такий спосіб повністю забезпечити усі маршрути комунальним транспортом.

Відтак не дивно, що нині маємо таку невтішну картину: карантин у курорті послаблюють, а громадський транспорт чиновники Трускавця запускати не поспішають. Як би ж місто мало власний транспорт – питання можна було б вирішити.

Також додамо, за останні роки на перевезення в Трускавці не нарікав хіба що лінивий – хамовиті водії, відсутність елементарної культури, брудний транспорт та щоденні протистояння із пільговиками, яких не завжди водії мали бажання вести безкоштовно. Хоча отримували чимале фінансування з міського бюджету за пільговий проїзд трускавчан. На додачу до цього у місті понищені громадські зупинки - на багатьох відсутні дашки, тож в дощ та спеку на таких зупинках люди рятуються як можуть. Усе скидається на те, що про якість громадських перевезень у Трускавці влада не дбає та дбати не збирається.

 

Вікторія Утрин


 

Социальные комментарии Cackle