25.03.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Трускавчанка Яна Микитин отримала звання кандидата у майстри спорту України з тенісу

Трускавчанка Яна Микитин отримала звання кандидата у майстри спорту України з тенісу

Чотирнадцятирічна вихованка трускавецького дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець» Яна Микитин виконала норматив «Кандидата у майстри спорту України» з тенісу. (Наказ управління фізичної культури і спорту Львівської облдержадміністрації № 146 від 06 березня 2019 року).

Впродовж 2012-2018 років юна трускавчанка виборювала перемоги та ставала призером більше сотні загань з тенісу. Це всеукраїнські та міжнародні юнацькі турніри, Чемпіонати України в одиночних і парних розрядах.

234.JPG

Кандидатом у майстри спорту України Яна Микитин стала завдяки наполегливим тренуванням та перемозі у черговому Євро турнірі «GALYCHYNACUPTE16». Участь у цьому турнірі брали спортсмени до 16 років з України, Чехії, Польщі, Словакії, Білорусії та Росії. Для Яни це був перший міжнародний рейтинговий турнір де вона здобула перемогу у парному розряді і заробили свої перші «євроочки».

Цією перемогою Трускавчанка Микитин Яна розпочинає новий етап виступів уже серед юніорів та дорослих. Побажаємо їй та її наставнику – тренеру і батьку Ігорю Микитину, подальших успіхів та високих спортивних результатів.

Ігор Гургула, заступник директора ДЮСК «Спортовець»

з навчально-виховної роботи                              

334.JPG         

Социальные комментарии Cackle