10.09.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Трускавчанка підписала контракт з ЗСУ

Трускавчанка підписала контракт з ЗСУ

У Дрогобицькій частині, в 15-му ракетно-артилерійському полку служитиме трускавчанка. Про це повідомляє прес-служба Трускавецької міської ради.

Як розповів, начальник відділу з питань діяльності правоохоронних органів та мобілізаційної роботи Трускавця Юрій Солян, від початку року це перша жінка з курортного міста, яка вирішила підписати контракт на проходження військової служби у Збройних силах України. На даний момент проходить медичну комісію, а після перевірки документів у військкоматі приступить до служби. Разом з тим, на минулому тижні ще двоє мешканців Трускавця – чоловіків, виявили бажання служити за контрактом.

Юрій Солян зазначає, що спільно з військкоматом проводиться звірка карток персонального обліку військовозобов’язаних офіцерів міста – чоловіків і жінок. У робочому режимі відділ з питань діяльності правоохоронних органів та мобілізаційної роботи Трускавця продовжує кампанію щодо оповіщення військовозобов’язаних про участь у навчально-польових зборах, а також про осінній призов.

Назад Джерело: status quo
Социальные комментарии Cackle