08.01.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Трускавчанин Петро Олар порадував шанувальників яскравим виступом на чемпіонаті Львівщини з жиму

Трускавчанин Петро Олар порадував шанувальників яскравим виступом на чемпіонаті Львівщини з жиму

фото з сайту ТМР

Минулого тижня на базі Фізкультурно-оздоровчого клубу «Старт» відбувся Відкритий чемпіонат Львівської області з жиму лежачи та класичного жиму лежачи пам’яті Михайла Невзорова. Протягом двох змагальних днів найсильніші спортсмени Львівської, Тернопільської та Київської областей демонстрували свою майстерність на новояворівському помості. 

В змаганнях взяли участь 159 спортсменів, які виборювали нагороди чемпіонату серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок, чоловіків та жінок, ветеранів.

Про це повідомила  пресслужба ЛОДА.

Трускавчани, вихованці тренера Леоніда Собка, стали призерами чемпіонату. 

Так Юля Фізяр здобула І місце серед жінок у ваговій категорії 57 кг, а також І місце в абсолютній першості серед жінок. Уляна Бабак здобула ІІ місце серед юніорок у ваговій категорії 63 кг.Тетяна Романяк Тетяна посіла ІІ місце серед юніорок у ваговій категорії 52 кг. 

Ходак Ярослав здобув І місце серед юніорів, у ваговій категорії 83 кг, а також ІІІ місце в абсолютній першості серед юніорів. 

Владислав Шемигон Владислав, учень СШЗ №2-гімназії, здобув ІІІ місце серед юніорів у ваговій категорії 57 кг.

Серед юніорів переможцем абсолютної першості став представник Борислава Войтович Роман, який у ваговій категорії до 93 кг підкорив вагу 180 кг. 

Серед ветеранів найбільш яскравими виступами порадували майстер спорту України міжнародного класу, трускавчанин Петро Олар (класичний дивізіон), який пожав 170 кг, та майстер спорту Михайло Смук (класичний дивізіон) з результатом 190 кг.

Призерів і переможців змагань відзначили медалями, кубками, грамотами та цінними подарунками. Відкритий чемпіонат Львівської області з жиму лежачи та класичного жиму лежачи пам’яті Михайла Невзорова організували за підтримки управління фізичної культури та спорту ЛОДА.Социальные комментарии Cackle