28.07.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Трускавчанин Олександр Бурлаков набрав під 200 балів із трьох предметів ЗНО

Трускавчанин Олександр Бурлаков набрав під 200 балів із трьох предметів ЗНО

Випускник НВК «СЗШ №2-гімназія», що у Трускавці, володар золотої медалі Олександр Бурлаков  прославив свій навчальний заклад та місто: хлопець здобув під 200 балів із трьох предметів ЗНО, зазначає офіційний ресурс ТМР. Зокрема з фізики Олександр набрав – 199 балів, української мови та літератури – 196 балів, математики – 195 балів!
 
Педагоги стверджують - Олександр Бурлаков завжди вирізнявся серед ровесників, був активним та приймав участь у різноманітних освітніх проектах та олімпіадах. Так впродовж навчання у трускавецькій школі-гімназії хлопець досягнув вагомих  нагород: найвищі призові місця на Всеукраїнських, обласних та міських олімпіадах з фізики, історії, хімії, географії, інформатики. А ще він був капітаном команди, яка з його допомогою здобула блискучу перемогу в грі «Битва інтелектів», та переможець гри «Найрозумніший». І все це – його власний успіх, здобутий лише у стінах рідної школи! 
 
Що важливо - Олександр ніколи не послуговувався послугами репетиторів, тим самим учень довів: хочеш вчитися та бути успішним, маєш для цього природні задатки – досягнеш будь-яких висот! 

Додамо, кількома днями раніше стало відомо, що учениця СЗШ № 3 м. Трускавця Софія Колосова на цьогорічному ЗНО набрала 200 балів з біології, а учениця СЗШ №1 Любомира Чех  200 балів здобула з ЗНО з англійської мови.

Фото ТМР

Социальные комментарии Cackle