08.10.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Трускавчани й обласна рада профінансували проведення робіт. А піариться трускавецький мер

Трускавчани й обласна рада профінансували проведення робіт. А піариться трускавецький мер

Лише чотири заявки, подані Трускавцем до участі в конкурсі проектів місцевого розвитку Львівщини, пройшли цьогоріч відбір. Йдеться про капітальний ремонт харчоблоку НВК «школа №2-гімназія», реконструкцію каналізаційної системи і туалетів у «Теремку», придбання меблів для дитсадка «Дзвіночок», ремонт актового залу у СЗШ№3.

Для їх реалізації з обласного бюджету надійшло 522,3 тис грн, з міського - 331, 8 тис грн. Трускавчани також активно долучилися до співфінансування цих проектів - внесок громади склав 172, 5 тис грн!

Як повідомив завідувач міського відділу освіти Орест Лобик, роботи практично виконані за винятком актового залу у СЗШ №3, де вони хіба стартували.

Ще майже мільйон гривень завдяки лобіюванню обласних депутатів від Трускавця надійшло з бюджету Львівщини на реконструкцію «Теремка». Місто отримало чудовий подарунок, не доклавшись до ремонтів у цьому дитсадку фінансово.

Що однак не зупиняє трускавецького мера, який нахабно піариться, приписуючи здобутки виключно своїй нескромній персоні. При цьому Андрій Кульчинський сором’язливо замовчує той факт, що місто постійно пасе задніх за результатами обласного конкурсу місцевих ініціатив. Через що Трускавець недоотримує  мільйонних інвестицій!

Чого не скажеш про міста-сусіди! Так, наприклад, Дрогобич цього року отримає понад 6,3 млн грн з обласного бюджету завдяки перемозі 53 проектів, Борислав – 5,8 млн грн (переможцями стали 26 проектів). А Трускавець, як бачимо, «копійки» - 0,52 млн грн!

Хочеться вірити, що трускавецькі посадовці, озброївшись позитивним досвідом цих міст, наступного року матимуть значно кращі результати. Підготовка до конкурсу місцевих ініціатив Львівщини уже триває – прийом заявок стартує 28 жовтня.

Ольга КУЦ

Социальные комментарии Cackle