03.01.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Трускавчани відсвяткували Новий рік спокійно та без особливих інцидентів

Трускавчани відсвяткували Новий рік спокійно та без особливих інцидентів

Час новорічно-різдвяних свят – період посиленої пожежної небезпеки, - резюмують у службі порятунку «101» курортного міста. Причиною цьому є гучні святкування із запуском петард, феєрверків та запалюванням бенгальських вогнів. Найменше відхилення від правил експлуатації цих піротехнічних засобів може обернутися лихом: травматизмом, або ж спалахом вогню.

На щастя прихід 2020 року в курортному місті настав спокійно,- повідомляють рятувальники. За інформацією заступника начальника СДПРЧ№7 Івана Сидорока, жодних викликів у ніч з 31 грудня на 1 січня, а відтак у перші два дні нового року до них не надходило. Про аналогічний спокій в новорічну ніч розповідають і медики Трускавця. За словами головного лікаря ТМЛ Ігоря Стасика, особисто ніс чергування в медзакладі 1 січня – жодних звернень із скаргами на травматизм від містян чи гостей міста не надходило.

Відтак з 1 на 2 січня поступили із незначними травмами пацієнти, які зясовували особисті стосунки в перші дні нового року на кулаках. Кому ж добряче прибавилося роботи, так це комунальним службам міста. Після святкування Нового року головна площа Трускавця була в обгортках від цукерок та пластикових стаканах та пляшках з -під шампанського.    

Із приємного - у перший день нового року на Дрогобиччині побільшало громадян. В Дрогобичі народився один малюк. Про це повідомляє прес-центр ДМР. Новонароджений хлопчик з`явився на світ 1 січня о 16:05 і є первістком у молодій сім`ї. Міський голова Дрогобича Тарас Кучма разом з начальником відділу молодіжної політики, сім’ї та спорту Олександрою Пашко уже привітали батьків новонародженого, вручили символічний Пакунок малюка та побажали усіх благ.

Наталя Зелена


Социальные комментарии Cackle