07.12.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Трускавчани дорожче платитимуть за вивезення з міста твердих побутових відходів

Трускавчани дорожче платитимуть за вивезення з міста твердих побутових відходів

6 грудня на засіданні виконавчого комітету трускавецької міської ради його члени одноголосно підтримали здорожчання на 4 грн. вартості послуг вивезення твердих побутових відходів для населення. У питанні доповідав керівник Управління ЖКГ і Б Сергій Максимич. За словами посадовця, ТзОВ «Комунальник 1», фірма із якою Трускавець на найближчі 10 років уклав договір на вивезення з курортного міста побутових нечистот, просить підвищити тариф на свої послуги у зв’язку із здорожчанням витрат на пальне, підвищення з 1 січня розміру мінімальної заробітної плати та тим фактом, що на полігоні послуга із захоронення побутових нечистот для сміттєвої фірми також зросла. «За інформацією ТзОВ «Комунальник 1» тариф на захоронення сміття для них підскочив у ціні із 14,42 грн. до 32,50 грн.», - додав пан Максимич. Здорожчання вартості вивезення сміття для населення члени виконкому підтримали одноголосно.

Тож, з 1 січня тариф для містян становитиме – для мешканців багатоповерхівок 16,34 грн за куб м (до тепер був 12,06 грн), а для мешканців приватного сектору – 17, 62 грн. за куб м. Також, за словами Сергія Максимича – зростання вартості послуг із вивезення сміття для населення не включає в себе інвестиційної складової, питання якої  депутати Трускавця обговорили кількома тижнями раніше на сесії міської ради.

Тоді депутатам пропонували підтримати здорожчання вартості послуг ТзоВ «Комунальник 1», який хотів ввести до тарифу інвестиційну складову, а саме оновити парт контейнерів в місті для приватного сектору у кількості 300 штук та облаштувати 2 контейнерних майданчики на вул. Стебницькій, 74 та Івасюка, 9. Однак проти такого кроку виступили депутати – вони наголосили, що місто розпочало серйозні кроки щодо забезпечення Трускавця сміттєвими контейнерами, які є придбані за бюджетні  кошти. А ще порекомендували продовжити цю позитивну тенденцію, яка згодом призведе до того, що всі сміттєві контейнери в оздоровниці будуть  закріплені за містом і ніяка фірма, як було у випадку із ТзОВ «ДВ Еко-Світ», не зможе їх забрати. Тож без інвестиційної складової тариф на вивіз сміття для населення із перших днів нового 2019 року зросте на понад 4 грн. Якби у нього включили ще й інвестиційну складову трускавчанам за вивіз сміття довелося б платити ще більше.

Наталя Зелена 


Социальные комментарии Cackle