31.05.2022 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Трускавець отримав гуманітарну допомогу з польського міста Нове Бжеско

Трускавець отримав гуманітарну допомогу з польського міста Нове Бжеско

Збір допомоги в ґміні і місті Нове Бжеско був організований 16-18 травня. Спільними силами мешканці громади в Польщі зібрали продукти, засоби гігієни, медикаменти, солодощі, іграшки для дітей та інші речі, - інформують у Трускавецькій міськраді.

- Наша допомога є краплинкою в морі, але без неї океан був би біднішим. Спільно несемо допомогу українським дітям та їхнім батькам, - написали у зверненні до громади ґміни представники влади Нового Бжеска.

Допомога з Польщі прибула до Трускавця 30 травня, волонтерка Альона Дмитрик передала її гуманітарному штабу Трускавецької міської ради. Це вже третій гуманітарний вантаж, який трускавчанка Альона Дмитрик привозить з Польщі до Трускавця з початку широкомасштабної війни.

У Трускавецькій міськраді висловлюють подяку всім, хто спричинився до того, аби цей вантаж прибув до Трускавця і був скерований на потреби тих, хто дійсно потребує допомоги: волонтерці Альоні Дмитрик, волонтерові Марцінові Томалі, бургомістрові ґміни і міста Нове Бжеско Кшиштофові Мадейському, голові міської ради в Новому Бжеску Янові Полякові, секретареві ґміни і міста Нове Бжеско Івоні Лятовській, інспекторові в уряді ґміни і міста Нове Бжеско Анні Сьвєрк, директорці дошкільно-шкільного навчально-виховного комплексу в Новому Бжеску Маґдалені Донець, директорці початкової школи в Мнішові Ренаті Реґновській, директорці початкової школи в Сєрославіцах Тересі Боруті.

1112.jpg

1113.jpgСоциальные комментарии Cackle