14.06.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Трави - по пояс! Мер Трускавця пояснив, хто має їх косити в місті

Трави - по пояс! Мер Трускавця пояснив, хто має їх косити в місті

Спекотні дні червня, яким передували проливні грози, завдають чимало клопотів комунальникам. Трава на зелених газонах курортного міста, у дворах багатоповерхівок та вздовж вулиць росте як на дріжджах. Встигнути всюди викосити високі трави комунальні працівники оздоровниці не встигають, хоча стараються як можуть. Цими днями були проведені масштабні роботи із косіння трави при в’їзді у Трускавець та у багатолюдних місцях – місто готується відзначати впродовж 14-16 червня свій черговий день народження.   

Питання невикошених трав в оздоровниці піднімали і на сесії міської ради, яка відбулася 11 червня. Так, зокрема, депутат Руслан Пристай повідомив – у критичному стані перебуває міське кладовище, трави там вище колін. «У такій високій траві можуть і змії ховатися. У сусідніх містах такої плачевної ситуації на кладовищах немає», - бідкався депутат. А ще обранець зауважив – не кращий стан речей із травами на дитячих майданчиках у дворах багатоповерхових будинків Трускавця – подекуди до качель дійти через зелене поле діти просто не можуть. Особливо на вулиці Івасюка.

Роз’яснити ситуацію взявся мер міста Андрій Кульчинський. За словами очільника оздоровниці – косінням трав у Трускавці займається КП «Парк курортний», це єдине підприємство, яке відповідає за благоустрій парку, зелених зон міста та косіння газонів. «Звісно всюди встигнути вони не можуть. Якщо у дворах дитячі майданчики заростають травою, то де дивляться голови ОСББ цих будинків, чому не організують там косіння трав. Не слід всі справи перекладати на плечі комунальних працівників. Аналогічно із косінням трави на кладовищі – ми звернемо на це увагу, але закликаю усіх теж проводити благоустрій біля могил своїх родичів», - додав мер.

Ірина Романова

Социальные комментарии Cackle