02.11.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

«Свободу» не спинити! У центрі Трускавця встановили ятку для торгівлі у стилі російської ізбушки

«Свободу» не спинити! У центрі Трускавця встановили  ятку для торгівлі у стилі російської  ізбушки

Не курорт, а суцільний ярмарок ! Чергова торговельна ятка виросла у самісінькому серці Трускавця - на Майдані Незалежності неподалік кіоску, де продають млинці. За стилем та оформленням новий МАФ нагадує російську традиційну хатку із далекої глибинки - можливо, що тут й торгуватимуть бубликами та чаєм  із самовару.

Просто катастрофа - центр курорту, що не рік, то втрачає своє обличчя! На Майдані Незалежності  продають смаколики й алкоголь, смажать шашлики, та ще й голосно «верещить» рекламний монітор. Що й казати – спокій відпочивальникам може лише снитися.

В усьому цьому несмаку, як гриби після дощу, виростають нові архітектурні форми, перетворюючи колись простору площу на територію суцільної торгівлі, галасу та диму. Дійшло до того, що цьогоріч трускавецький мер Андрій Кульчинський та його свита піднімали на День прапора українське знамено прямісінько посеред торгових яток. Що й казати – такої зневаги державний стяг у Трускавці не зазнавав ніколи!

Що стосується нового МАФу на Майдані Незалежності, то знаючі люди стверджують, що у такий спосіб трускавецький депутат-свободівець отримав преференції від влади. Таку інформацію на своїй сторінці у  Фейсбук оприлюднив Василь Шимко.

ш.jpg

«Джерела Трускавця» промоніторили розпорядження міського голови Трускавця і віднайшли дозвіл на проведення вуличної торгівлі, виданий 27 липня. Цим рішенням  Андрій Кульчинський надав місце на бульварі Юрія Дрогобича для реалізації гарячих та холодних безалкогольних напоїв підприємцю Олесі Пристай, дружині депутата від «Свободи» Руслана Пристая.  Очевидно, що  нову торговельну ятку встановлено через кілька місяців після надання дозволу.

До слова, за провадження діяльності на Майдані Незалежності підприємець Олеся Пристай  не сплачуватиме до міського бюджету ні копійки згідно з «Правилами роботи дрібнороздрібної торговельної мережі», на які посилається трускавецький мер.

Галина УЛИНЕЦЬ

розп.jpg

Социальные комментарии Cackle