14.03.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Стоп кір – у Трускавці мобільні бригади медиків вакцинували від кору понад 82% школярів

Стоп кір – у Трускавці мобільні бригади медиків вакцинували від кору понад 82% школярів

Тримають недугу під контролем! У Трускавці вдалося стабілізувати ситуацію із захворюваністю на кір. Як поінформував головний лікар трускавецької міської лікарні Ігор Стасик – за останні 5 тижні у курортному місті не зафіксовано жодного випадку захворюваності на небезпечну інфекційну недугу серед дитячого населення. Цими ж днями до місцевих медиків із підозрою на кір звернувся лиш один підліток 2001 року народження. Ескулапи підтвердили побоювання хлопця щодо захворюваності кором і скерували на стаціонарне лікування у Дрогобицьку дитячу інфекційну лікарню. Зараз життю пацієнта нічого не загрожує, він  під  наглядом медиків.

За словами Ігоря Стасика - зупинити наступ небезпечної недуги в Трускавці однозначно допомогла і масова вакцинація дітей мобільними бригадами лікарів по школах міста. Така акція в Трускавці стартувала 4 тижні тому. Із бельгійською вакциною лікарі вирушили у навчальні заклади, провівши перед тим роз’яснювальні бесіди із батьками.

- Результати акції більш ніж позитивні – при плані вакцинувати 813 школярів ми імунізували 670 учнів, це понад 82,4%. 143 школярі подали категоричні відмови від батьків щодо вакцинації, тож щеплення їм не робили. Найкраща ситуація із вакцинацією у трускавецькій СЗШ№3 – там при плані 160 дітей , щепили 143 школяра, - повідомив пан Стасик.

Окрім того під час старту кампанії з вакцинації по навчальних закладах міста чимало учнів самостійно звернулися за імунізацією від кору безпосередньо в поліклінічне відділення міста. Медики вірять масова вакцинація школярів таки остаточно покладе край спалаху кору в Трускавці на найближчі роки.


Наталя Зелена 

Социальные комментарии Cackle