05.12.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Станьмо Чудотворцями для потребуючих! У Трускавці стартувала благодійна акція «Подаруй дитині мрію»

Станьмо Чудотворцями для потребуючих! У Трускавці стартувала благодійна акція «Подаруй дитині мрію»

Чекають дива! Лічені дні відділяють нас від одного з найулюбленіших зимових свят дітвори – Святого Миколая. В ніч з 18 на 19 грудня кожне маля з хвилюванням заглядає під подушку в надії знайти омріяний дарунок. З трепетом чекають свята, а з ним і дива діти, якими опікується трускавецький  Центр соціальних служб  для сім’ї, дітей та молоді. Як розповіла керівник центру Надія Онаць – сьомий рік поспіль їхня соціальна установа дарує свято, а з ним і щедрі подарунки для діток, сім’ї яких опинилися у складних життєвих обставинах. Серед них і діти, батьки яких втратили роботу, діти з родин переселенців і ті, чиї батьки розлучаються. Щоб не залишити цих дітей без свята - місяць тому в місті стартувала традиційна благодійна акція «Подаруй дитині мрію». 

- Суть акції проста: діти малюють листи Чудотворцю, на яких зображають, а то й  пишуть, що хочуть отримати від Святого у дарунок. Відтак передають ці листи нам. Ми ж у свою чергу шукаємо благодійників та віддаємо ці листи їм. Люди, які їх беруть – обіцяють виконати дитячі мрії. Цьогоріч серед благодійників традиційно і місцеві депутати, і підприємці,  - розповіла пані Онаць. 

Понад 20 листів із дитячими мріями уже знайшли своїх адресатів. Надія Онаць  запевняє – напередодні свята Миколая усі дітки, їхні підопічні, отримають чудові дарунки. Для тих ж небайдужих, які мають бажання стати частинкою великої доброї справи та долучитися до реалізації дитячих мрій напередодні свята Миколая – просять зателефонувати в соціальну установу ( 03 247 5-03-04) та з’ясувати, що ще потрібно для вдалого свята. Дитячі усмішки та радість вартують турботи дорослих! Тож не забуваймо в ці передсвяткові дні про тих, хто не в змозі попіклуватися про себе!  


Наталя Зелена
 

Социальные комментарии Cackle