11.02.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

«Стадіон, так стадіон» - бюджетна комісія розгляне петицію про скасування торгівлі у центрі Трускавця

«Стадіон, так стадіон» - бюджетна комісія розгляне петицію про скасування торгівлі у центрі Трускавця

Відомий вислів п’ятого президента України Петра Порошенка стосовно дебатів на «Олімпійському» не випадково став частиною заголовку. Громадська організація «Рада міста» готова до розгляду і буде вимагати від трускавецьких посадовців виконання усіх пунктів петиції «Очистити майдан Незалежності від торгівельних яток».

З конфіденційних джерел стало відомо, що міські посадовці не горіли бажанням її розглядати, петицію «футболили» між собою депутатські комісії. Але учора на сайті міськради відповідно до термінів розгляду з’явилася офіційна відповідь: петиція скерована на бюджетну комісію, яка засідатиме о 15.00 в середу.

Нагадаємо, 27 січня представник «Ради міста» Андрій Пфайфер зареєстрував петицію з вимогою очистити центр міста від торгівлі. Вона набрала необхідні для розгляду голови у рекордно стислий термін – впродовж одного дня. У такий спосіб трускавчани висловили своє обурення і незгоду з діями міських чиновників, які перетворили майдан Незалежності у торговище, де смажили, варили, частували спиртним на усі лади.

І вже 28 січня на засіданні виконавчого комітету Трускавецької міської ради було виконано одну з вимог – скасовано проведення ярмарку «Чотири сезони» на майдані Незалежності.

Минулого тижня торговельні ятки були демонтовані. Однак на площі залишається ще кілька МАФів й атракціони, які функціонують згідно з дозволами, виданими мерією. Їх також потрібно прибрати, оскільки петиція вимагає скасувати розпорядження міського голови Андрія Кульчинського щодо вуличної торгівлі на майдані Незалежності і бульварі Ю. Дрогобича. І не видавати нових розпоряджень.

Зазначимо, що частину дозволів на виносну торгівлю у центрі міста отримали депутати Трускавецької міської ради. Тому, очевидно, спротив буде серйозний. Закликаємо небайдужих трускавчан взяти участь у засіданні комісії, у такий спосіб засвідчивши, що вони – за прозорі й рівні умови ведення бізнесу для усіх підприємців міста. І проти преференцій для депутатів, які належать до контрольованої більшості трускавецького мера.

Ольга КУЦ


Социальные комментарии Cackle