17.01.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Сьогодні роковини смерті бійця АТО, трускавчанина Ігоря Дідача

Сьогодні роковини смерті бійця АТО, трускавчанина Ігоря Дідача

Його провели в останню путь 19 січня 2015 року у селі Модричі Дрогобицького району.

Проводжали Героя тисячі людей з Трускавця, Дрогобича, Львова, сіл району. Українська земля, яку він боронив у боях з окупантами, прийняла свого сина під мелодію Національного Гімну та салюту почесної варти.
-Він був одним із нас, а боровся за всіх, за нашу честь і гідність. Будьмо гідними його подвигу, – наголошувалось у виступах.

Боєць батальйону оперативного призначення резервістів ім. Героя України генерала Сергія Кульчицького Національної гвардії Ігор Дідач відійшов у вічність п’ять років тому в Київському військовому шпиталі від важких травм, отриманих під час ДТП 5 січня в зоні АТО. У нього залишилися батьки, дружина та дві доньки.
В зоні бойових дій Ігор Дідач захищав суверенітет і незалежність України. Пройшов Майдан, потім записався добровольцем у Нацгвардію. Був на війні з самого початку і до останнього подиху. 

У вересні 2015 року на фасаді навчального закладу – трускавецької школи №1 -  відкрили й освятили меморіальну таблицю на знак шани Ігорю Дідачу випускнику школи, новітньому герою України.

Указом Президента України № 365/2015 від 28 червня 2015 року «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

 Ольга КУЦ

Социальные комментарии Cackle