Сміття із Трускавця і далі вивозитиме стрийська фірма! Такими є результати конкурсу із визначення підприємства з вивозу ТПВ
У Трускавці обрали нового-старого перевізника із вивезення твердих побутових відходів. Це стрийська фірма «Комунальник плюс», яка у 2018 році займалася вивозом з курортного міста побутових нечистот. Серйозних зауважень до своєї роботи це підприємство зі сторони місцевої влади за цей час не отримало, - запевнив начальник Управління житлово-комунального господарства та будівництва ТМР Сергій Максимич.
- Так як договір із «Комунальник плюс» на вивіз ТПВ був підписаний лише на рік – цього літа було оголошено новий конкурс із визначення підприємства для збору та вивезення побутового сміття з оздоровниці. До участі в конкурсі зголосилися 2 підприємтсва: «Комунальник плюс» зі Стрия та «Комунальник 2» із Моршина, - підкреслив пан Максимич.
За бальною системою оцінювання, де вагоме значення відігравала наявність відповідного обладнання та технічної бази на балансі підприємства, а також ряд інших чинників, перемогу здобув стрийський «Комунальник плюс». Із фірмою мають намір підписати угоду на найближчі 5 років. Як підкреслює пан Максимич, важливо й те, що стрийська фірма із вивозу ТПВ має свою сортувальну лінію. Це свідчить, що буде дотримано норми із захоронення посортованих нечистот. Також, за попередньою інформацією від представників сміттєзбирального підприємства, планують встановити в найближчий час в Трускавці окремі контейнери на збір пластикових пляшок. Це стане першим кроком до сортування сміття.
Що стосується благоустрою сміттєвих майданчиків по усьому місту, то як запевняє Сергій Максимич, цим питанням займеться місцева влада. Рік тому Трускавець зіштовхнувся зі серйозною проблемою – місто на деякий час залишилося без сміттєвих баків у багато квартальних житлових мікрорайонах. Контейнери із собою забрало «ДВ-Екосвіт», фірма яка займалася вивозом із міста побутових нечисто та з якою Трускавець достроково розірвав договір про співпрацю. Нові контейнери були закуплені коштом міста.
За словами пана Максимича, цьогоріч заплановано облащтувати 5 майданчиків для сміття. На ці роботи із казни міста виділили 300 тис. грн., завдання з благоустрою майданчиків покладено на КП «Трускавецьжитло». Від фірми ж «Комунальник плюс», яка наразі займається вивозом нечистот із міста та продовжуватиме свою роботу і в найближчі 5 років, в угоді пропишуть вимогу належного утримання сміттєвих майданчиків та ремонт пошкодженого майна.
Наталя Зелена
