28.10.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

«Сиди тихо, старенький», - трускавецький мер натякнув на дерибан бюджету Левом Грицаком

«Сиди тихо, старенький», - трускавецький мер натякнув на дерибан бюджету Левом Грицаком

Бурхливу реакцію трускавецького мера викликали публікації в останньому номері видання, яке утримується санаторієм «Карпати». Власником цього закладу є родина Лева Грицака, екс-очільника міського осередку «Партії регіонів», колишнього міського голови, а нині - керівника «Ради старійшин».

Андрій Кульчинський сипав обвинуваченням в сторону свого опонента під час апаратної наради: «Було 700 млн грн у бюджеті розвитку, а зроблено робіт лише на 100 мільйонів. Де гроші ділися?» - запитував трускавецький мер.

 - А після каденції вертольоти з’явилися, у Волі Якубовій – озера й відпочинковий комплекс, - не вгамовувався Андрій Богданович. - Сиди тихо й тішся життям, я б напевне так вів себе на старості років, - підсумував міський очільник.

Невже давні спільники таки побили горшки? Що стало цьому причиною – залишається лише здогадуватися. Адже співпраця Лева Ярославовича й Андрія Богдановича тривала з 2002 року. Тоді депутат трускавецької міськради Кульчинський належав до керованої Грицаком більшості й, без сумнівів, голосував за тотальний розпродаж майна та землі трускавецької громади, у якому нині обвинувачує колишнього патрона.

А у 2004 році Андрій Кульчинський був одним з ініціаторів опитування трускавчан щодо запровадження концепції цілодобового водопостачання міста-курорту, реалізацію якої було довірено «Альфі-Плюс». У цьому ж році було створено ТзОВ «Трускавецький водоканал», згодом продано 132 га землі біля питного озера. Як, відомо, інвестор своїх зобов’язань не виконав.

Про існування позалаштункових домовленостей трускавецького екс-мера та підконтрольного йому з часів перебування у БЮТі Андрія Кульчинського стало відомо і напередодні місцевих виборів у 2015 році.

Тоді Лев Грицак в одному з інтерв’ю оголосив про те, що Кульчинський, на його думку, є найперспективнішим претендентом на крісло очільника Трускавця. Чим підтвердив народну мудрість: два чоботи пара. Або - яке їхало, таке й здибало. Статтю під такою назвою «Джерела Трускавця опублікували у вересні 2015 року,досі триває судовий розгляд за позовом Грицака, який стверджує, що журналісти образили його честь і гідність.

Лев Грицак вважає недостовірною розповідь про продаж земельної ділянки санаторію «Карпати» у вересні 2005 року, тобто під завісу своєї першої каденції. Коли у проекті рішення сесії «помилилися» з площею прилеглої до санаторію ділянки – землевпорядники, як стверджують депутати, отримали вказівку у 10 разів її зменшити. Кома коштувала міському бюджету понад 2 млн гривень!

Нагадаємо, що Лев Ярославович очолював санаторій до періоду свого мерства й повернувся туди після того, як програв вибори у 2010 році. Ба більше – він його «прихватизував»: сьогодні пан Грицак й члени його родини володіють 98% власності курортного комплексу «Карпати». А це - неабиякий внесок у статутний фонд.

І якщо діючий трускавецький мер володіє інформацією щодо джерел походження статків Грицака, то, як посадова особа мав би ініціювати відкриття кримінального провадження. І першим надати свідчення стосовно фактів привласнення бюджетних коштів.

Ольга КУЦ

Социальные комментарии Cackle