26.12.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Ще одна перемога юних трускавчан - танцюристів «Yuventa Dance Truskavets» відзначили на міжнародному фестивалі у Празі

Ще одна перемога юних трускавчан -  танцюристів «Yuventa Dance Truskavets» відзначили на міжнародному фестивалі у Празі

19 грудня Трускавецькі танцюристи клубу спортивного танцю «Yuventa Dance Truskavets» (керівник - суддя міжнародної категорії Асоціації спортивного танцю України Задорожний Юрій) 19 грудня тріумфально виступили на міжнародному фестивалі «Christmas Stars of Prague», який відбувся у Празі. Учасниками цього заходу стали колективи з Чехії, Білорусі та України. 

Дейнека Данило, Пристай Марія, Романишин Дмитро, Симович Аня, Островська Анна та Андрусик Олексій гідно представили Трускавець на міжнародному фестивалі та вибороли сім кубків, шість золотих медалей та дипломів. Танцюристи-спортсмени виконали постановки «ча-ча-ча» , «рок-н-рол» та «Різдвяний джайв».

32589424-5D7F-4D75-B5E1-439340C9B66E.jpeg 

Безліч красивих світлин з подорожі, нові враження та знайомства з новими друзями, культурою та архітектурою Чехії та Німеччини зробили поїздку на фестиваль незабутньою. А перемоги на міжнародному фестивалі стали результатом тренувань юних танцюристів. 

Це вже далеко не перша поїздка наших танцюристів за межі України. У планах колективу, - розповідає його наставник Юрій Задорожний, - поїздки на фестивалі та змагання в Грецію, Македонію, Польщу та Австрію. 

Та головне, – каже пан Юрій, – розвивати спортивний бальний танець на теренах Трускавця та далеко за його межами, популяризувати здоровий спосіб життя серед дітей та дорослих, адже у наш час особливо важливо популяризувати Україну та наше курортне містечко за кордоном, зокрема в контексті інтеграції нашої держави у європейський соціокультурний простір. 

До слова, протягом 2019 року трускавецькі спортсмени-танцюристи «YuventaDance» загалом завоювали на всеукраїнських та міжнародних фестивалях-змаганнях понад 70 кубків та 350 золотих , срібних та бронзових медалей.

01.jpg

FC209548-FDE3-426E-A2A6-9CD021417F44.jpeg


Социальные комментарии Cackle