02.10.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Серед кращих! Учні Трускавця відмінно знають біологію, українську та англійську мови

Серед кращих! Учні Трускавця відмінно знають біологію, українську та англійську  мови

Сайт Освіта.ua оприлюднив рейтинг «Школи України», в якому визначено рейтинг навчальних закладів за результатами зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з різних предметів, - зазначає пресцентр ТМР.

Трускавецькі школи у переліку з 14 175 шкіл впевнено тримають лідерські позиції. Так, для прикладу, за результатами ЗНО з біології Трускавецька СЗШ №1 посіла 81 місце серед 14 175 шкіл та потрапила до «золотої» першої сотні. НВК «СЗШ №2-гімназія» здобула срібло, потрапивши до другої сотні, зайнявши 154 місце.

Школи були ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками тестування з біології, та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи.

Таким чином трускавецькі школи потрапили до переліку найкращих загальноосвітніх навчальних закладів за результатами ЗНО з біології випускників 2020 року.

Проте біологія – не єдиний предмет, який добре знають трускавецькі учні. Для прикладу, з української мови Трускавець взагалі займає перше місце по області.

Ще одним свідченням високої якості освіти у Трускавці є факт здачі ЗНО кількома цьогорічними випускниками на максимальну кількість балів. Так, учениця СЗШ № 3 Трускавця Софія Колосова набрала 200 балів на ЗНО з біології, а учениця СЗШ №1 Любомира Чех на 200 балів здала ЗНО з англійської мови. Випускник 2020 року НВК «СЗШ №2-гімназія», володар золотої медалі Олександр Бурлаков досяг високих результатів на ЗНО аж з трьох предметів: фізика – 199 балів, українська мова та література – 196 балів, математика – 195 балів!

Такі високі результати учнів є результатом спільної наполегливої праці школярів, вчителів та їхніх батьків.

Социальные комментарии Cackle