03.05.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Серед кращих - учні трускавецької школи мистецтв привезли перемоги з міжнародного конкурсу із Закарпаття

Серед кращих - учні трускавецької школи мистецтв привезли перемоги з міжнародного конкурсу із Закарпаття

1-3 травня в Ужгороді пройшов 14 Міжнародний конкурс мистецтв «Закарпатський Едельвейс-2019». Вихованці Трускавецької школи мистецтв імені Романа Савицького були не тільки активними учасниками творчого дійства, а й виборювали перемогу серед більш як 100 талановитих дітей, учасників змагань. 

Загалом творчий конкурс згуртував талановиту молодь України із різних куточків нашого краю та учасників із Словаччини, Угорщини та Болгарії. Як розповіла Ірина Іваночко, викладач по класу боян-акордеон із школи мистецтв, атмосфера Міжнародного конкурсу була напрочуд позитивна. Що приємно трускавецькі обдаровані діти здобули низку перемог. Так вихованці Мар’яни Кравчук, викладача вокалу - Єлизаветта Кушнір виборола ІІІ премію лауреата конкурсу, а Анастасія Строкова – лауреат ІІ премії. Не менші здобутки і у вихованців Ірини Іваночко, викладача по класу боян-акордеон. ЇЇ учні привезли в рідне місто теж цінні перемоги: так Владислав Салій став володарем гран-прі Міжнародного конкурсу «Закарпатський Едельвейс-2019», Микола Жагаляк лауреат ІІІ премії, а тріо баяністів-акордеоністів Владислав Салій, Микола Жагаляк та Артем Плитин – лауреати І премії. Окрім перемоги на Міжнародному конкурсі в Закарпатті, за словами педагогів, усі ці обдаровані діти систематично є учасниками різноманітних міських конкурсів в Трускавці, творчих вечорів у школах та музеях міста, а також учасниками різноманітних обласних мистецьких змагань. 

03055.jpg

Окрім цього кілька тижнів тому хлопці з відділення бояну-акордеону Школи мистецтв змагалися за перемогу в Самборі в І регіональному конкурсі виконавців на народних інструментах «Карпатські струмочки». На творчих змаганнях Владислав Салій став лауреатом гран-прі, Микола Жагаляк лауреатом І ступеня, а тріо бояністів-акордеоністів лауреатом ІІ ступеня. Прославилася і вихованка вокалу Анастасія Строкова, дівчина не так давно виборола І місце в міському конкурсі « Радуйся Маріє».

Наталя Зелена

03052.jpg

030503.jpg

Социальные комментарии Cackle