02.06.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Санаторії Трускавця: життя починається знову?

Санаторії Трускавця: життя починається знову?

Ця чума під назвою СOVID19 навчила людство житизовсім по-іншому. Наші дні ще більше перемістилися в площину онлайн і геть оцифрувалися. Чи може, все ж так тільки «здається» і ми нарешті зрозуміли, якою цінністю є власне людське життя і можливість бачити співрозмовника поряд?..

На час карантину курорт Трускавець був поставлений на вимушену паузу. Я пам’ятаю, як розпитувала керівників про підготовку їхніх закладів до карантину і з яким сумом вони говорили, що працюють до останнього гостя... Пережили, тепер настав час оживати!

З 10 червня санаторно-курортні комплекси зможуть розпочати роботу. Більшість з них готують різноманітні акції та пропозиції, щоб привабити гостей. Однак, епідеміологічна ситуація по нашому регіону не дозволяє відновити залізничне сполучення, що майже зводить усі благі наміри нанівець. Більшість оздоровниць Трускавця все ж націлена саме на гостей, що приїжджають цим видом транспорту. ВІП-оздоровниці такі як «Міротель» та «Ріксос» від цього дискомфорту не матимуть, бо їхні гості приїжджають все ж власним транспортом. Олена Геращенко, генеральний директор «Міротеля», каже, що вже зачекалися гостей та щодня радяться, як правильно організувати роботу закладу. Броні є, готові відкриватися хоч завтра.

Інші ж заклади, такі як «Шахтар» наприклад, перебувають трохи в гіршому становищі: «Червень буде місяцем розкачки. Існує багато питань щодо роботи. Дуже очікуємо відновлення залізничного сполучення та відкриття кордонів», - розповів Андрій Остапчук, перший заступник генерального директора ТзОВ «Шахтар».

«Свитязь» працює вже від вчора, але бронювань дуже мало. Таке враження, що люди бояться їхати, хоча дуже хочуть. Броні переносять, особливо коли чують, що СПА зачинене» - розповів Юрій Загребельний, керівник КГК «Свитязь».

світязь.jpg

Нагадаємо, що попередньо на ЛЬвівщині ще заборонена робота спа-центрів та басейнів. Щодо відпуску процедур наче заборон нема. У КГК «Карпати» точно лікування проводитимуть, - запевнив Лев Грицак.

Харчування гостей в оздоровницях Трускавця проводитиметься або в номерах (roomservice), або ж на відкритих терасах, якщо такі є, з дотриманням усіх санітарних норм та дистанцій. Кожен заклад вигадує свої способи, щоб унеможливити контактування гостей під час прийому їжі.

Перед оздоровницями, які відкриваються знову, поставлені надзвичайно високі планки щодо дезінфекції приміщень масового скупчення людей (власне, скупчення заборонені), номерів та санвузлів.

Однак з усіх оздоровниць України, Трускавець бронюють поки найслабше,- так нам розповіла власниця турфірми «Світ Мандрів» Марія Бурдейна. Одна з причин – зачинений бювет та ремонт площі перед ним. Віримо, що все ж гості оцінять зміни на краще.

Нагадаємо, що деякі готельно-курортні комплекси мають власні міні-бювети з привозною водою, тому ремонт аж ніяк не впливає на прийом води. До того ж, нагадаємо, що оздоровниці й так завжди повинні були сплачувати кошти за «Нафтусю» та інші мінеральні води підприємству, яке веде видобуток мінеральних вод. Тож невідомо, навіщо це питання роздувають до космічних масштабів і чому відбувається дезінформація гіпотетичних гостей міста-курорту. Можливо, в цьому зацікавлені інші міста-курорти?

Віримо, що трускавецькі оздоровниці справляться з непростими умовами, гості наважаться все ж приїхати і будуть задоволені, а персонал буде при справі і в безпеці.

P.S. В рамках промоції рідного курорту Трускавець запрошуємо курортні комплекси до співпраці – діліться з нами своїм досвідом виходу з карантину, а ми будемо розказувати про них містянам та гостям міста, які слідкують за нашим інтернет-ресурсом.

Наталя КУЦІЙ

 IMG_9153.jpgСоциальные комментарии Cackle