21.05.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Розкидані урни та смітники – у Трускавці всю ніч трощили комунальне майно парку

Розкидані урни та смітники – у Трускавці всю ніч трощили комунальне майно парку

Вандали «погосподарювали» у центральному парку Трускавця. Як повідомив під час оперативної наради керівник КП «Парк курортний» Назар Веретка, на працівників їхнього підприємства цього понеділка чекав неприємний сюрприз – на алеях парку невідомі особи перевернули лавки та бетонні смітники. «Деякі із смітників валялися в ярах, а лавки - по узбіччях. Зауважу, що урни ці досить важкі, бетонні. Хто та з якою метою вчинив такі хуліганські дії – невідомо», -   наголосив пан Веретка.

Тож замість звичного прибирання, комунальникам з початку цього тижня найперше довелося приступити до наведення ладу на паркових алеях головного скверу міста. Ще зранку наслідки нічного погрому було ліквідовано. Чи вдасться поліції Трускавця встановити винних – питання часу.

Також, як зауважив Назар Веретка, працівники КП «Парку курортного» в ці дні активно наводять благоустрій у курортному місті - приступають другий раз до косіння трави на вулицях оздоровниці. «Окрім цього ми завершуємо висадку квітів на клумбах міста, де ще є необхідність, підстригаємо кущі, прополюємо клумби на вулиці Шевченка та майдані Кобзаря, активно косимо траву і там», - підкреслив пан Веретко.

Ірина Романова

Социальные комментарии Cackle