24.09.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Розфарбували осінні будні! У Трускавці розгорнуто виставку картин «Вібрації кольору» Андрія Копчака

Розфарбували осінні будні! У Трускавці розгорнуто виставку картин «Вібрації кольору» Андрія Копчака

Вони надихають, окрилюють, вражають польотом думки та вибухом кольорів – усе це про полотна відомого художника, трускавчанина Андрія Копчака. У неділю, 22 вересня, митець запросив поціновувачів своєї творчості на відкриття персональної виставки «Вібрації кольору» у музей історії курорту. Як зізнався присутнім автор: завжди хвилюється, коли організовує виставки у рідному місті. Оскільки тут живуть його друзі та рідні, перші вчителі та люди, які допомагали йому формуватися як творчій особистості, тож для такого кола поціновувачів завжди неабиякий виклик презентувати нові роботи.

А вражати Андрій Копчак має чим: у свіжу колекцію відібрав полотна 2016-2019 років. Серед них - картини у стилі експресії, символічного авангарду, сплетіння польоту думок автора на теми життя, його сутності та потаємних мрій.

- Роздивляючись мої картини кожен відкриє щось своє, у когось виринатимуть спогади, і це теж чудово, бо завдання мистецтва викликати емоції, які загубилися на дні наших сердець. Тішуся з того, що через мову мистецтва можу доносити до загалу свої думки. Для художника немає більшого щастя, як творити, тому я щасливий !  - резюмував  митець.

Творити пензлем та експериментував з кольором Андрій Копчак почав у досить юному віці. Про розповіла на імпрезі сестра Андрія - Наталія Поліщук, також талановита художниця, член Національної спілки художників України.

- Пам’ятаю, як у 8-ому класі Андрій уже зробив свою першу  виставку. Згодом ми стали наймолодшими членами Спілки художників України. Опісля були пошуки свого стилю і, на щастя, Андрій його знайшов. Про його успіхи можна говорити довго, але за них красномовніші говорять сотні презентацій картин Андрія у різних містах не тільки України, але й за кордоном. Також полотна Андрія є у численних приватних колекціях у Німеччині, Азербайджані, Білорусі тощо,  - наголосила Наталія Поліщук.

в5.jpg

Про успіх великої творчої родини Копчаків та їхні полотна, які розлетілися світом і вражають своєю харизмою, тонким баченням реальності та сплетінням різних стилів – того дня говорив і міський голова Трускавця 2010-2015 р.р. Руслан Козир. Свого часу пан Руслан облаштував у стінах комплексу «Арко» студію «SevenArt». Спочатку у цій майстерні творив батько Андрія Юрій Копчак, а тепер й Андрій проводить багато часу у пошуках довершених форм і кольорів.

- Кожне місто має свої знакові речі та постаті. Для Трускавця такими світочам є сім’я Копчаків – їхні роботи це творча промоція нашого міста. Їхніми полотнами  захоплюються, їх хочуть мати у своїх приватних колекціях поціновувачі високого мистецтва. Тому, коли я вирушаю до когось із своїх друзів на свята, чи будь -які урочисті події, навіть не замислююся, що дарувати. Дарую картини цієї творчої сім’ї і це завжди вдалий вибір. Тож і Вас закликаю інвестувати у мистецтво, особливо таких талановитих трускавчан,  - наголосив Руслан Ярославович.

виставка 1.jpg

- Сьогодні Юра б тішився творчістю наших дітей: Оксани, Андрія, Наталі, - поділилася думками Віра Копчак. - У мистецьких пошуках всі ми різні, і це тішить, бо коли робимо родинні виставки, то це так виглядає, ніби зібралася не одна сім’я, а митці з різних художніх шкіл.

Того дня окрім презентації своїх полотен, Андрій Копчак декламував і свіжу поезію, бо творить і її. А ще були захоплені відгуки присутніх від робіт, побажання творчої наснаги та вишукана музика. Виставка Андрія Копчака направду розворушила сірі осінні будні та увірвалася у серця присутніх вибухом та вібрацією кольорів. Оглянути відверті, щирі та такі емоційні полотна талановитого художника можна і треба впродовж місяця часу.

Наталя Зелена

в3.jpg

фото з facebook сторінки Музей міста Трускавця
Социальные комментарии Cackle