09.10.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Росте як на дріжджах! Бюджет Трускавця за перше півріччя виконано на 107,5 відсотків

Росте як на дріжджах! Бюджет Трускавця за перше півріччя виконано на 107,5 відсотків

Надходження до міської скарбнички за цей період склади понад 158 млн грн. Про це повідомив начальник фінансового управління Микола Федоричак.

Якщо говорити про виконання доходів загального фонду, то планувалося отримати 73 млн грн, а надійшло майже 84 млн грн. Основне джерело доходів загального фонду – це податок з доходів фізичних осіб, який склав 39, 5 млн грн., ріст по цьому податку у порівнянні з минулим роком - 7, 7 млн грн.

Надходження від акцизного податку склали 5, 4 млн грн, податку на нерухоме майно – 4,5 млн грн, земельного податку - 20, 8 млн грн.

Видаткова частина виконана наступним чином: установи освіти профінансовані на 36,7 млн грн, охорона здоров’я - 22, 2, соціальний захист - 40, 3 млн грн, управління ЖКГ – 8, 7 млн грн, установи відділу культури – 4, 1 млн грн.

Якщо говорити про структуру видатків, то на пільги і субсидії, які надходять як субвенції – припадає 31% від загального фонду бюджету, понад 50% - 42, 6 млн грн – на заробітну плату, 7% - на енергоносії, харчування і медикаменти.

Додаткові надходження до міського бюджету були розподілені наступним чином: обсяг спеціально фонду збільшено на 2, 7 млн грн. А загального – на 3,2 млн грн, з яких 2, 19 млн грн витратять на заробітну плату працівникам бюджетної сфери.

Нагадаємо, що впродовж останніх років доходи місцевих бюджетів зросли у кілька разів! Як відомо, процес фінансової децентралізації в Україні розпочався у 2015 році. Завдяки їй громади отримують нові можливості та фінансову незалежність і можуть спрямувати додаткові кошти на розвиток власної інфраструктури, будівництво та ремонт шкіл, лікарень, доріг.

Ольга КУЦ

Социальные комментарии Cackle