30.09.2021 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Роботи трускавецького художника Андрія Копчака взяли участь в акції захисту екології в Мілані

Роботи трускавецького художника Андрія Копчака взяли участь в акції захисту екології в Мілані

Це був незвичайний показ Тижня моди, який відбувся у неділю, 26 вересня, у Cam Garibaldi в Мілані. 

Мистці, дизайнери, майстри та техніки моди об'єдналися, щоб заявити про наміри рятувати планету від забруднення, зміни клімату, на яке також впливає й  індустрія моди. 

-Ми готові надати наші компетенції і наш талант на благо людства. Ми повинні врятувати планету. Ми хочемо створити Fashion Art Tribune, щоб допомогти залучити більшу кількість людей до дій, які призведуть до побудови кращого світу, більш придатного для життя, чистого і здорового, - повідомила президент VITARU Italia Наталія Сясіна.

Під час заходу кілька моделей в супроводі волонтерів й громадських активістів зібрали сміття уздовж Корсо Гарібальді. У декількох сотнях метрів в центральному районі Мілана були виявлені сотні недопалків, різний пластик і несортоване сміття.

-Ми ще раз показали, що світ моди може бути стійким і екологічно чистим. Це повинно бути прикладом для галузі, але також і для інших країн, з якими ми співпрацюємо під час Всесвітнього дня прибирання. Цю діяльність можна і потрібно тиражувати. 

У рамках заходу увагу відвідувачів привернули роботи-плакати «Let’s do it Ukraine» українських художників Лани Кауфман, Ірини Онопенко та Андрія Копчака.

Зазначимо, що Fashionableecoart - це проект, створений і реалізований волонтерськими силами асоціації VITARU, Let's Do It Italy, Let's Do It Ukraine і World CLEANUP DAY за підтримки Uniti per Unire та інших організацій.

З роботами художника можна ознайомитись на сайті: https://andriykopchak.com/


Социальные комментарии Cackle