10.11.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Робота є! У Трускавці більше ваканцій, ніж безробітних!

Робота є! У Трускавці більше ваканцій, ніж безробітних!

Парадокс – за інформацією Трускавецької міської філії Львівського обласного центру зайнятості, в курортному місті станом на 1 листопада зареєстровано 103 безробітних осіб. Одночасно на ринку праці зафіксовано 178 актуальних вакансій і їхня кількість постійно збільшується – наголошують в центрі зайнятості. Серед затребуваних роботодавцями спеціальностей рекорди б’ють професії зі сфери обслуговування та робітничого спрямування. Попит сьогодні мають: молодша медична сестра, офіціанти, кухарі, покоївки, продавці продовольчих та непродовольчих товарів, касири торговельного залу, прибиральники службових приміщень, кухонні працівники, мийники посуду.

У місцевому центрі зайнятості підкреслюють – якщо непрацююча людина немає відповідного фаху, який є затребуваний роботодавцями, то це не біда. На допомогу прийде перенавчання такого безробітного. Оскільки центру зайнятості важливо забезпечити конкурентоспроможність трудових ресурсів на ринку праці, а безробітній людині дати можливість отримати нову професію та працевлаштувати її.

За 2018 рік Трускавецька міська філія Львівського обласного центру зайнятості на замовлення роботодавців провела професійне навчання, а відтак і підвищення кваліфікації шляхом стажування на робочому місці для 67 безробітних. Також навчання для зареєстрованих безробітних провадиться в 11 Центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості України (ЦПТО), що оснащені новим сучасним обладнанням та новітніми технологіями. Львівський центр професійно-технічної освіти має ліцензії за 24 напрямками навчання. Серед них професії деревообробної, металообробної та будівельної галузей, сфери побутового обслуговування населення і торгівлі, сільського господарства, туристичної сфери, готельного господарства, ресторанної справи, відродженню професій народних промислів.

За 11 місяців 2018 року місцевою службою занятості працевлаштовано 802 особи. Спеціалісти трускавецького центру зайнятості наголошують – постійно моніторять ринок праці та володіють найактуальнішою інформацією стосовно безробіття в місті та шляхів його подолання.

Ірина Романова

Социальные комментарии Cackle