03.09.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Рекордна кількість близнюків цьогоріч переступила поріг трускавецької школи-гімназії №2

Рекордна кількість близнюків цьогоріч переступила поріг трускавецької школи-гімназії №2

У День знань у трускавецькій школі -гімназії №2  цьогоріч встановили символічний рекорд : 9 пар діток, серед яких близнюки, двійнята та одна пара трійнят переступили поріг навчального закладу. Такої кількості двійнят та близнюків не навчається у жодній місцевій школі. Як наголосила під час урочистої шкільної лінійки  завуч з організаційно-виховної роботи альма-матері Руслана Болюк – навчальний заклад безумовно пишається тим, що саме у його стінах навчається стільки пар однакових діток та називає це своєю родзинкою.

- Що не рік ми встановлюємо новий рекорд . Оскільки минулоріч у НВК «СЗШ-гімназія№2» навчалося 7 пар із близнюків та двійнят. Цьогоріч таких діток побільшало ще на одну пару. Маємо сподівання, що і наступний рік буде багатим для нас на нових двійнят чи трійнят, - резюмує пані Болюк.

Загалом у День знань у школі-гімназії цьогоріч прибавило 117 першокласників. Усі вони проходитимуть навчання за програмою Нової Української школи, яка робить головний акцент не тільки на навчанні дітей, але й корисному застосуванні знань, які вони отримають у стінах школи.

Наталя Зелена

* фото ілюстративне

Социальные комментарии Cackle