13.05.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Реконструкція території перед бюветом мінеральних вод у Трускавці завершиться до кінця травня

Реконструкція території перед бюветом мінеральних вод у Трускавці завершиться до кінця травня

Масштабні роботи з оновлення площі перед бюветом мінеральних вод у курортному парку Трускавця тривають впродовж місяця. Тут демонтували  стару плитку, зрізали аварійні дерева, міняють комунікації. Чашу фонтану забетонували – він працюватиме після реконструкції. Завершальний етап – замощення бруківкою з граніту. 

- Рисунок площі кардинально не зміниться, її оновлять якісними матеріалами, прикрасять ландшафтним дизайном. Ми інтенсивно працюємо, щоб вкластися з роботами до кінця травня, плануємо також реконструювати «грибки» біля бювету. Паралельно оновлюємо систему водопідготовки, «залатали» дах будівлі,  маємо вже готову проєктну документацію з його капітального ремонту. Нові власники підприємства вкладають інвестиції, бо ми  сьогодні не заробляємо ні копійки - санаторії не працюють, - говорить  директор ТзОВ «Трускавецькі лікувальні води» Андрій Тарнавський.

На запитання: коли у Трускавці відновить роботу бювет, Андрій Михайлович  зазначає, що його готові відкрити у будь-який момент. Однак це залежатиме від доцільності – тобто від наповнюваності Трускавця відпочивальниками. А води на вивіз санаторно-курортним закладам підприємство може давати вже й нині, якщо є така потреба.

Нагадаємо, що з 4 лютого новими власниками «Трускавецькі лікувальні води», яке володіє спецдозволом на користування родовищем мінвод, в тому числі, ділянкою «Нафтуся», стали четверо мешканців Києва та Київської області: Карлос Карапетян, Світлана Корнійко, Олександр Стельмащук та Володимир Жербицький. 

Стельмащук донедавна був директором закритого венчурного фонду «Хантер», що управляє ПрАТ «Трускавецькурорт». Його доля в статутному фонді фірми становить 24%. 

Карлос Карапетян, окрім трускавецького підприємства, є засновником київського ТОВ «Парк-Авеню». А Світлана Корнійко володіє низкою фірм, що займаються діяльністю готелів та ресторанів, а також будівництвом.

Найбільш відомим серед нових «видобувачів» мінеральної води в Трускавці є генерал-полковник юстиції Володимир Жербицький. Він був першим заступником військової прокурора України Анатолія Матіоса. 

«Трускавецькі лікувальні води» були створені в 2016 році. До лютого поточного року його власником було ПАТ «Трускавецькурорт».

 Ольга КУЦ

Социальные комментарии Cackle