10.09.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Проект «Шлюб за добу» у Трускавці розширив святкові локації для розпису молодят

Проект «Шлюб за добу» у Трускавці розширив святкові локації для розпису молодят

У Трускавці 3 місяць поспіль успішно реалізовують проект «Шлюб за добу». За цей час уже 19 пар молодят стали на рушничок щастя та офіційно зареєстрували свої відносини. Як пояснила керівник туристично-інформаційного центру міста Віра Сазонова, структури яка відповідає за втілення в життя цього проекту – укладені шлюби є цілком легітимними оскільки усі необхідні документи ТІЦ скеровує до Міністерства юстиції, яке офіційно їх і затверджує.

До Трускавця новацію «Шлюб за добу» успішно реалізовували у великих містах України: Львові, Умані, Володимир-Волинську, Одесі, загалом майже у 58 населених пунктах. Віра Сазонова запевняє - така ініціатива, особливо для курортного міста є вкрай потрібною та сприяє промоції Трускавця. «У наше місто постійно приїжджає чимало відпочивальників. Часто саме у нас молоді люди роблять пропозиції руки і серця один одному. Тож те, що в Трускавці офіційно можна одружитися за добу – досягнення міста на зустріч закоханим. Також це дуже зручно і для місцевих мешканців, котрі не мають через певні обставини часу чекати аж цілий місяць на реєстрацію своїх стосунків, особливо це стосується тих людей, які працюють закордоном», - наголошує Віра Сазонова.

За 3 місяці реалізації проекту «Шлюб за добу» в курорті вдалося розширити географію місць, де урочисто розписують молодят. Перші дві пари розписували у художньому музеї ім.М.Біласа, відтак тепер для весільної церемонії ТІЦ пропонує обирати молодятам такі локації - музей Біласа , оглядовий майданчик на території церкви Покрови Пресвятої Богородиці, парк «Підгір’я», альтанка в курортному парку. «Все залежить від смаку молодят та звісно ж погоди. Не виключено, що весільну церемонію можемо провести і в одному із ресторанів міста, таку практику ми уже мали», - наголошує Віра Сазонова. Вражає і географія молодят: у Трускавці «Шлюбом за добу», окрім пар з України, уже скористалися громадяни Канади, Швеції, Молдови, Азейбарджану, Польщі, Латвії та Німеччини.

 

Коштує послуга швидкої реєстрації шлюбу у Трускавці майже 4 тис. грн. Як пояснює пані Сазонова – ці кошти йдуть на оренду певної локації, оформлення цього місця та встановлення там всіх необхідних атрибутів, а також музику.

 

   Щоб розписатися за 24 години у Трускавці у ТІЦ слід подати усі необхідні документи, на підставі яких з молодятами укладуть відповідний договір про реєстрацію шлюбу. З документів необхідно подати : паспорт громадянина України, паспортний документ іноземця або документ, що посвідчує особу без громадянства (у разі якщо хтось із подружжя є іноземцем чи особою без громадянства, додається документ, що підтверджує законність його перебування на території України, а саме, довідка з міграційної служби). Документи, які складені іноземною мовою, слід подати разом з нотаріально засвідченим перекладом українською мовою. 

 

Ірина Романова

Социальные комментарии Cackle