17.12.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

«Правничі ігри» - старшокласники Трускавця позмагалися в знаннях із правових дисциплін

«Правничі ігри» - старшокласники Трускавця позмагалися в знаннях із правових дисциплін

Поєднали корисне з приємним. Для трускавецьких старшокласників організували інтелектуально-розважальний конкурс «Правничі ігри». Його провели в рамках  Всеукраїнського тижня права, з метою залучення молоді до правничої просвітницької діяльності.

Пройшли інтелектуальні змагання у залі засідань ТМР. Його учасниками були учні 9-10 класів трьох загальноосвітніх шкіл міста. Впродовж кількох годин на школярів чекали цікаві запитання, пошук правильних  відповідей та нові знайомства із однолітками.

Як розповів керівник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту ТМР Роман Коваль, кожна зі шкіл  представила на гру свою команду з шести учнів. Команди  мали  гасло та назву, а СЗШ №3 ще й підготувала співоче представлення. Безпосередньо правнича вікторина складалась з 6 блоків питань: з історії права, декларації прав людини, конвенції про права дитини, а також фото-питань та конкурсу «вгадай мелодію». Кульмінацією дійства стало визначення переможців.

тр2.jpg

В результаті наполегливої боротьби з відривом лише в 1 бал перемогу здобула  команда «Захисники справедливості» - СЗШ №1, друге місце посіла команда «Альфа» - СЗШ №3, на третій сходинці команда  «Немезида» - НВК «СЗШ №2 - гімназія».  Команди -переможці отримали  грамоти, а кожен учасник  -  солодкі подарунки.

Підготували і провели захід трускавецьке відділення поліції за підтримки відділу у справах сім’ї, молоді та спорту ТМР  спільно з міським центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді,  а також «Трускавецьким бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Ірина Романова

фото з сайту ТМР

Социальные комментарии Cackle