09.09.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Понад 128 пар молодят побралися у рамках проекту «Шлюб за добу»

Понад 128 пар молодят побралися у рамках проекту «Шлюб за добу»

Осінь – пора вінчань. У курортному Трускавці, окрім звичної реєстрації шлюбу, молодята мають можливість узаконити свої стосунки за 24 години. Уся річ у тому, що з червня 2018 року місто здоров'я долучилося до реалізації непересічного проекту «Шлюб за добу». Новацію запровадило Міністерство юстиції. До Трускавця проект успішно реалізовувався у 58 населених пунктах України: Львові, Умані, Володимир-Волинську, Одесі, тощо. Як пояснює Віра Сазонова, керівник туристично-інформаційного центру міста, структури яка відповідає за втілення в життя проекту в оздоровниці - така ініціатива, особливо для курортного міста є вкрай потрібною та сприяє промоції Трускавця.

За більше, ніж рік часу «Шлюбом за добу» в курорті скористалися понад 128 пар молодят. Загалом із початком вересня уже 10 щасливих пар одружилися за 24 години, у серпні таких було 15. Постійно розширюється і  географія місць, де урочисто розписують молодят. Це і у художньому музеї ім. Михайла Біласа, і оглядовий майданчик на території церкви Покрови Пресвятої Богородиці, парк «Підгір’я», альтанка в курортному парку або ж затишне місце біля ресторану, де святкуватимуть своє одруження закохані. Вражає і географія молодят: у Трускавці «Шлюбом за добу», окрім пар з України, уже скористалися громадяни Канади, Швеції, Молдови, Азейбарджану, Польщі, Латвії та Німеччини.

Коштує послуга швидкої реєстрації шлюбу у Трускавці майже 4 тис. грн. Ці фінанси йдуть на оренду певної локації, святкове оформлення цього місця та встановлення там всіх необхідних атрибутів, а також музику. Щоб розписатися за 24 години у Трускавці у ТІЦ слід подати: паспорт громадянина України, паспортний документ іноземця або документ, що посвідчує особу без громадянства (у разі якщо хтось із подружжя є іноземцем чи особою без громадянства, додається документ, що підтверджує законність його перебування на території України, а саме, довідка з міграційної служби). Документи, які складені іноземною мовою, слід подати разом з нотаріально засвідченим перекладом українською. Укладені шлюби є цілком легітимними оскільки усі необхідні документи ТІЦ скеровує до Міністерства юстиції, яке офіційно їх і затверджує.

 

Наталя Зелена 

Социальные комментарии Cackle