07.05.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Поліція Львівщини відкрила провадження за фактами зловживань трускавецького мера і посадовців

Поліція Львівщини відкрила провадження за фактами зловживань трускавецького мера і посадовців

У відповідь на звернення громадської організації «Рада міста» і клопотання обласної прокуратури слідчі ГУ Нацполіції у Львівській області відкрили кримінальне провадження №42020140000000043 за статтею 364 ч.2 КК України - зловживання владою або службовим становищем посадовців Трускавецької міської ради, яке спричинило тяжкі наслідки. Йдеться про кримінальне правопорушення у зв’язку з прийняттям рішень та завідомо незаконного надання земельної ділянки в оренду.

Так посадові особи Трускавецької міської ради під керівництвом міського голови Андрія Кульчинського, володіючи інформацією про фактичну відсутність об’єкта нерухомого майна, розміщеного на вул. Бандери, 31 у Трускавці, ухвалили завідомо незаконні рішення про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки (рішення №1043 від 26 вересня 2018 року) та затвердження проекту відведення земельної ділянки та передачі її в оренду (рішення №1277 від 26.03.2019 року).

Громадська організація «Рада міста» звертались до Трускавецької міської ради із листом від 26.03.2019 року, у якому інформувала про неприпустимість вчинення неправомірних дій та фактичної відсутності об’єкту незавершеного будівництва на вул. С. Бандери, 31. Однак керівництво міста не відреагувало – Андрій Кульчинський завізував ці рішення сесії міськради.

Внаслідок вчинення протиправних дій незаконно та безоплатно передано в оренду земельну ділянку юридичній особі без проведення конкурсних процедур. Такі дії також спричинили недоотримання міським бюджетом Трускавця орієнтовно 5 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що Львівський окружний адміністративний суд 26 березня прийняв до розгляду позовну заяву керівника Дрогобицької місцевої прокуратури, у якій вимагається скасувати рішення виконавчого комітету Трускавецької міської ради № 260 від 06.12.2018 «Про присвоєння адреси об`єктам нерухомості по вул. С. Бандери».

До участі у справі суд залучатиме третю особу - товариство з обмеженою відповідальністю «Нові технології девелопмент».

Це підприємство є відповідачем у ще одному позові Дрогобицької місцевої прокуратури, який розглядатиме Господарський суд Львівської області. Прокуратура просить скасувати рішення державного реєстратора про державну реєстрацію прав та їх обтяжень.

Як відомо, минулого року відбувся найгучніший дерибан землі по-трускавецьки! Новітні рейдери знайшли дешевий спосіб заволодіння землею: не дивлячись на відсутність будівлі, створивши фейкові юридичні особи й «чисті» документи – ТзОВ «Нові технології девелопмент» за підтримки трускавецьких посадовців реалізували рейдерську схему.

Рішення сесії про надання в оренду земельної ділянки, площею 0, 1610 га на вул. С. Бандери 31-А цьому підприємству ( цільове призначення - для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку) було ухвалене у березні 2019 року. За це проголосували: Василь Вовчанський, Богдан Габшій, Іван Герльовський, Михайло Кіселичник, Олег Карпин, Іванна Кенц-Березюк, Михайло Малащак, Тарас Матолич, Мирон Мицько, Юрій Наконечний, Руслан Пристай, Олена Савченко, Віра Сазонова, Микола Сеньків, Анатолій Стародуб, Ігор Стасик, Андрій Степаненко, Василь Тимчишак, Юрій Яворський, Андрій Кульчинський.

Ольга КУЦ


Социальные комментарии Cackle