16.12.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Поліція Трускавця наполягає на додатковому освітленні переходу на вул. Мазепи. Жінка, яку тут збив автобус, померла

Поліція Трускавця наполягає на додатковому освітленні переходу на вул. Мазепи. Жінка, яку тут збив автобус, померла

Фото: Варто - Галицькі новини


З такою пропозицією 16 грудня на щотижневій апаратній нараді звернувся начальник трускавецького відділу поліції Максим Гук. За словами головного правоохоронця Трускавця – підрозділ поліції особисто після резонансного ДТП виїжджав в вечірній час на місце аварії на Мазепи і пересвідчився: видимість на «зебрі» доволі низька, пішохідний перехід слід додатково освітити, а то подальших аварій там не уникнути.

Окрім цього стали відомі шокуючи дані – жінка, яку збив автобус, після отриманих травм померла. Це єдине ДТП з летальним наслідком за останні півтора року у Трускавці. Відомо, що жінка працювала в одному з місцевих готелів міста, то ж щоденно добиралася на роботу в оздоровницю із рідного села. На апаратній нараді в Трускавці також обговорили і питання реагування карети швидкої на виклик. Кажуть, є претензії до їхньої роботи та оперативності.

Додамо - мова йде про дорожню-транспортну пригоду, яка трапилася 10 грудня в Трускавці на вулиці Мазепи. Тоді близько 17.00 на пішохідному переході неподалік дрогобицького кільця, жінка потрапила під колеса автобуса. Очевидці переконували, автобус рухався із невеликою швидкістю. Несподівано збоку перед переходом вибігла потерпіла, намагаючись швидко перейти дорогу. Прямувала жінка через вулицю із букетом квітів, не виключено, що через нього й не розрахувала відстань до автобуса. Удар об старенький транспортний засіб відчули і пасажири – автобус сильно струсануло. З місця аварії потерпілу шпиталізували в дрогобицьку лікарню.

Ірина Романова 
Социальные комментарии Cackle