14.10.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Покрий нас, Пресвята Покрово!

Покрий нас, Пресвята Покрово!
Шановна об’єднана Трускавецька громадо, дорогі українці!

Прийміть найщиріші вітання з одним із найголовніших і найдорожчих нам свят – з Днем Покрови Пресвятої Богородиці! 

В цей День Божа Мати благословляє і покриває своїм омофором все славне Українське лицарство: це День захисника України, це День українського козацтва, це День створення Армії Безсмертних – Української Повстанської Армії!

Всі українські лицарі й у всі часи мали своєю заступницею Пречисту Діву Марію, з її іменем на устах захищали і захищають рідну землю, на її честь зводили і зводять храми, а на покутті кожної української родини обов’язково є образ Божої Матері...

В день 14 жовтня віддаємо шану нашим героям, які загинули за Україну. Слава про них не вмре, не поляже. 

В цей день висловлюємо слова глибокої вдячності і поваги всім нашим воїнам, всім ветеранам, що давали і дають гідну відсіч російському агресору. 
Молитесь ви і молюся я до Пречистої Діви Марії, і просимо разом покрити омофором Божої ласки і добра всіх наших синів і дочок, весь наш український народ і всю нашу українську землю.

Пресвята і Пречиста Покрово, укрий наше військо славою, допоможи нашим синам ворога збороти, візьми їх під свій омофор, помнож їхню мужність і сили в обороні рідної землі і свого народу, на прикладах їхньої самопожертви і героїзму допоможи нам виховати наступні покоління українців.

Нехай в усьому вам, дорогі захисники України, допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці! 

Сьогодні ми разом молимося за кожну родину і кожну людину в нашому місті та в наших селах і просимо всім добра і щасливого життя. А ще просимо уберегти наші душі від моральних каліцтв – брехні, заздрості, злості, підлості, несправедливості…

В молитві дякуємо нашим духовним пастирям, які зміцнюють нас у найскладніші моменти історії; підприємцям, які творять економічну основу України; медикам, освітянам, людям праці, кожному, хто своєю щоденною діяльністю сприяє відродженню і прославленню України.

Дай нам сили і рівноваги бути вірними синами і дочками рідної України, бути щирими християнами і возносити молитви до Господа, до Пречистої Діви Марії!
Прошу це для себе і родини, прошу це для Трускавця і всієї України. Ми дякуємо Богородиці за заступництво, яке дало нам змогу встояти у найгірші часи і дає енергію рухатися до кращого майбутнього!

Нехай Пресвята Богородиця завжди буде небесною матінкою-заступницею нашого рідного краю і кожного з нас! 

Слава Україні!
Слава Ісусу Христу!

Щиро ваш Руслан Козир
Социальные комментарии Cackle