24.04.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Плюс два: у Трускавці за обласні кошти встановлять спортивні майданчики

Плюс два: у Трускавці за обласні кошти встановлять спортивні майданчики

У здоровому тілі – здоровий дух. Трускавець поповниться двома спортивними майданчиками із антивандальними тренажерами. Як розповів керівник відділу з питань молоді, сім”ї та спорту Трускавецької міської ради Роман Коваль, в оздоровниці котрий рік поспіль успішно реалізовують обласну програму «Спортивний майданчик». ЇЇ суть доволі проста – область готова виділити фінанси на встановлення у певному населеному пункті спортивних майданчиків за однієї умови – якщо місто чи село, де реалізовують програму, готове долучитися до втілення задуманого співфінансуванням у розмірі 50 на 50. Як наголосив пан Коваль, цьогоріч Трускавцю у рамках цієї програми виділили 100 тис. грн. Цієї суми коштів має вистачити на встановлення 2 спортивних майданчиків з антивандальними тренажерами. Аналогічну суму коштів має виділити й місто. Майбутні осередки здорового, а головне активного фізичного виховання, у Трускавці цьогоріч постануть на вулиці Борислаській та Стуса. Майданчики будуть обладнані тренажерами. За словами Романа Коваля є сподівання, що їх для майбутніх майданчиків вдасться закупити у відомої на ринку фірми «Інтер Атлетика», оскільки саме ця компанія вважається однією з кращих по виробництву спортивного обладнання в Україні та країнах СНД. 

- Встановленню майданчиків передуватиме клопіткий процес підготовки майбутніх ділянок під тренажери. Ці роботи будуть покладені, швидше за все, на одне із місцевих комунальних підприємств. Основу під майбутні майданчики планують засипати щебвідсівом, відтак мінімально обгородити територію, - наголосив Роман Коваль.

У минулому році Трускавець уже отримав два майданчики з тренажерами за обласною програмою, їх встановили на вулиці Івасюка та Данилишиних. За словами керівника відділу з питань молоді, сімї та спорту, цьогоріч в області виділили такі пріоритети – по містах пропонували встановлення майданчиків із тренажерами , по сільських населених пунктах - футбольних полів зі штучним покриттям.

Наталя Зелена

Социальные комментарии Cackle