31.08.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Перше вересня без «лінійок» і в масках: у Трускавці розробили порядок організації освітнього процесу

Перше вересня без «лінійок» і в масках: у Трускавці розробили порядок організації освітнього процесу

Навчальний рік розпочнеться у всіх школах з 1 вересня. У регіонах, де буде визначено «зелений», «жовтий» та «помаранчевий» рівні епідемічної небезпеки, відвідування закладів освіти дозволено у звичайному режимі.

У Трускавці відділ освіти розробив тимчасовий порядок організації освітнього процесу в школах в період карантину відповідно до вимог та рекомендацій Міністерства охорони здоров'я та Міністерства освіти і науки України.

Отже, свято Першого дзвоника відбудеться по класах. Для учнів перших класів СЗШ №1 о 10.00 год на подвір’ї школи з дотриманням дистанції та усіх заходів безпеки пролунає перший дзвоник, вони з класним керівником зайдуть до своїх класів.

Для першокласників НВК «СЗШ№2-гімназія» об 9.30 год, у СЗШ №3 о 9.30 год. Учні 2-11 класів СЗШ №1 приходять на перший урок у кабінети, закріплені за класами, о 9.30 год, у НВК «СЗШ№2-гімназія» - об 11.30 год. Вхід до приміщень шкіл дозволяється при наявності захисної маски або респіратора.

3. Забороняється допуск до закладів освіти батьків або супроводжуючих осіб, крім осіб, які супроводжують дітей з інвалідністю.

4. До шкіл учні заходитимуть через різні входcи, де організовано місця для обробки рук антисептичними засобами.

5. Під час пересування приміщеннями закладу освіти використання захисних масок є обов’язковим, на уроках маски дозволяється знімати. Для учнів 1 – 4 класів вхід та пересування приміщеннями закладу освіти дозволяється без використання захисної маски або респіратора. Зміна масок кожні три години.

6. Щоденно, перед початком занять, класні керівники та вчителі будуть проводити опитування учасників освітнього процесу щодо їх самопочуття та наявності симптомів респіраторної хвороби. За умови поганого самопочуття учень повинен повідомити про свій стан здоров'я класного керівника, при ранковій зустрічі, або вчителя -предметника, у якого урок.

7. Школа забезпечить в кінці дня очищення та дезінфекцію твердих поверхонь, а також провітрювання протягом дня на кожній перерві не менше 10 хвилин.

8. Навчання буде в одному класі, переходити в інший кабінет учні будуть лише на деякі предмети при поділу на групи, до спортзалу та кабінетів інформатики, трудового навчання.

9. Харчування школярів відбуватиметься згідно розробленого графіку з дотриманням дистанції між столами 1,5 метра, а також розміщенням за одним столом не більше 4-х осіб. Відповідно для цього було збільшено перерви після другого та третього уроку.

10. У випадку підтвердження в учня або працівника школи COVID-19, проводиться визначення кола контактних осіб. Усі контактні особи відправляються на самоізоляцію під медичний нагляд сімейного лікаря на 14 днів з дня останнього контакту з особою, в якої підтверджений випадок COVID-19. Освітній процес в такому класі забезпечується з використанням технологій дистанційного навчання.

Социальные комментарии Cackle