23.09.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Переймали досвід в успішних спортсменів! У Трускавці пройшов Олімпійський урок

Переймали досвід в успішних спортсменів! У Трускавці пройшов Олімпійський урок

Трускавець став четвертим містом в області, у якому днями пройшов Олімпійський урок із зірками спорту. Непересічне дійство 20 вересня згуртувало любителів активного та здорового способу життя на головній площі Трускавця – майдані Незалежності. До уроку із зірками спорту були залучені учні 5-7 класів трускавецьких шкіл та усі охочі. Стартував Олімпійський урок із енергійної та танцювальної руханки, яку провели християнські аніматори із Дрогобича спільно з олімпійцями. Опісля офіційної церемонії відкриття діти мали змогу поспілкуватися та поставити запитання своїм кумирам - спортсменам-олімпійцям.

оу2.jpg

А прибули того дня у курортне місто Роман Бундз, майстер спорту України міжнародного класу, багаторазовий чемпіон та призер кубків світу, учасник олімпійських ігор в Атланті;
Тарас Кузик, учасник юнацьких олімпійських ігор в Буенос Айрес, призер чемпіонату Європи та світу;
Віталій Вергелес – майстер спорту України міжнародного класу, багаторазовий чемпіон та призер чемпіонату Європи та світу серед молоді, багаторазовий призер чемпіонатів Європи та світу.

Кульмінацією Олімпійського уроку стала спортивна естафета учнів- учасників. Паралельно усі охочі мали можливість спробувати сили у таких видах спорту як бокс, волейбол та баскетбол. Крапку у спортивному дійстві ставили нагородженням кращих учасників естафети. Призери отримали абонементи на крісельні витяги гірськолижного комплексу «Буковиця».

Опісля публічного Олімпійського уроку школярі, які матимуть таке бажання, напишуть твір на олімпійську тематику: «Моє життєве кредо – Олімпієць», роботи слід надіслати до Національного олімпійського комітету України, де компетентне журі визначить кращі та оголосить переможців.

оу3.jpg

Як наголосив Роман Коваль, завідувач відділу у справах сім'ї молоді та спорту ТМР, мета проекту «Олімпійський урок» - доволі глобальна: сформувати в учнів навички і культуру здорового способу життя; вміння і прагнення досягати своєї мети в будь-якій сфері діяльності; залучення їх до активного, а головне здорового способу життя, занять фізичною культурою та спортом.

Додамо, другий рік поспіль Олімпійський урок в Трускавці проводять за ініціативи Національного Олімпійського Комітету України, представництва НОКУ у Львівській області та Міжнародного Центру «Європейська інтеграція України». Сама ж ідея належить Дмитру Мицаку, члену НОК України, спортсмену-олімпійцю.  

 

Наталя Зелена 

оу4.jpg

оу5.jpg

оу7.jpg

оу8.jpg

оу6.jpg

Фото з facebook сторінки Буковиця

Социальные комментарии Cackle