15.05.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Перестеляють бруківку, латають ями: як ремонтують вулиці Трускавця

Перестеляють бруківку, латають ями: як ремонтують вулиці Трускавця

Днями у Трускавці стартує поточний ремонт вулиць Сагайдачного та Карпатської. Як поінформував керівник Управління ЖКГ і Б Сергій Максимич, на ці вулиці оголошували тендерні торги і 14 травня перемогу на Prozzoro виграла фірма ТзОВ «ДОВ Сервіс» - дорожники із Стебника. Шляхоремонтники виконають на вулиці Сагайдачного робіт на 394 тис грн, а на вулиці Карпатській - на 302,5 тис грн. Розпочнуться роботи із настанням погожих днів, – резюмував пан Максимич.

Ще один тендер планують оголосити на ремонт вулиці Городище. Окрім цього, у Трускавці цьогоріч уже провели поточний ремонт таких вулиць як Бориславська, Героїв УПА, Мазепи, Стуса, Данилишиних, Шевченка, Шашкевича та інших. Добру половину з цих вулиць у місті латали, бо в оздоровниці на початку весни проходило чергове ралі. Загалом на виконання поточних  робіт вулиць з міського бюджету цьогоріч скерували 1,5 млн грн.

Подекуди якість виконаних робіт залишає бажати кращого. До прикладу – негативна ситуація склалася із капремонтом вулиці Крушельницької, там фірма ТОВ «Авадор» освоївши за 1,5 роки понад 3 млн грн, замостила бруківкою дорогу так, що та після перших серйозних дощів, осіла. Тож на вимогу мешканців цієї вулиці Управління ЖКГ і Б склало дефектні акти і скерувало замовнику. У ТОВ «Авадор» обіцяли бруківку в проблемних місцях перестелити. Аналогічною є ситуація у курортному парку – там прогулянкові доріжки замостили бруківкою теж невдало, вона виглядає хвильками, а в одному місці бруківка взагалі провалилася.б Тож і тут шляхоремонтники будуть її перестеляти .  

Окрім цього з року в рік у Трускавці порушують питання, що, можливо, місту слід відмовлятися від практики латання доріг. Оскільки на ці роботи ідуть чималі кошти із бюджету, а результату як такого не видно – із ямок асфальт швидко вимивається. На одному із сесійних засідань депутати пропонували ремонтувати дороги більшими шматками. Як пояснює керівник Управління ЖКГ і Б пан Максимич – від ямкового ремонту доріг місто не може відмовитися, оскільки, за його словами, саме такий ремонт дає можливість швидко реагувати на утворені ями, не даючи можливості їм ставати більшими. Та і коштів на такі роботи, за словами пана Максимича, йде менше, ніж на капітальні.

Ірина Романова 

002.jpg

001.jpg


Социальные комментарии Cackle