03.10.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Педагог трускавецької школи Марія Сидір здобула найвищу освітянську відзнаку – нагрудний знак «Василь Сухомлинський»

Педагог трускавецької школи Марія Сидір здобула найвищу освітянську відзнаку – нагрудний знак «Василь Сухомлинський»

Удостоїли державної нагороди! Вчитель біології та хімії НВК «СЗШ№2-гімназія» Марія Сидір отримала вагому відзнаку Міністерства освіти та науки України - нагрудний знак «Василь Сухомлинський». Нагорода має найвищий третій ступінь серед освітніх відзнак, запроваджених міністерством. Державну нагороду Марії Сидір вручили 2 жовтня у Львові під час урочистостей до Дня працівників освіти, які проходили у Львівському національному театрі опери та балету. На імпрезу були запрошені педагоги зі всієї Львівщини.

- Мені було дуже приємно і водночас абсолютно несподівано отримати цю нагороду. У моїй педагогічній скарбничці є кілька вагомих відзнак – три грамоти Міністерства освіти, знак «Відмінник освіти України» та інші. Однак ця відзнака – найцінніша для мене, дуже нею пишаюся, - розповідає Марія Петрівна.

Вчитель біології та хімії за фахом, Марія Сидір педагогічній діяльності присвятила 33 роки свого життя. Однак, як зізнається сама, батько дуже мріяв побачити її успішним лікарем. Та не судилося. Пані Марія стала талановитим та мудрим вчителем, до якого горнуться діти, цінують та поважають колеги. Своєю невтомною працею вона підкорила не одне дитяче серце, бо щоденно із світлою усмішкою заходить в клас та сіє у голови юного покоління зерна вічного та щирого.

- Коли батько озвучив мені свою мрію – виникло чимало запитань та ще більше сумнівів, чи вступлю у медичний університет. Тож вирішила підкорювати іншу професію - педагога. Спочатку навчалася в Самбірському педучилищі, згодом вступила до Львівського університету на біологічний факультет, те, що було ближче до медицини, - ділиться життєвим шляхом Марія Сидір.

За словами педагога, секрет її професійного успіху простий вірила у кожного, навіть найменш здібного учня, докладаючи вмінь, аби наставити на шлях правди та знань. «Вчитель – це вічний учень. Ми не тільки вчимо дітей, але й самі змінюємось від них. Тим паче сучасне суспільство, що не рік, то крокує вперед до новітніх технологій, тож намагаємось і ми за всім встигати та освоювати технічні ноу-хау у своїй діяльності», - переконує педагог.

Сьогодні за плечима Марії Сидір десятки сотень проведених уроків, тисячі грамотних настанов учням та опіка кожним, кого навчала. Вона той класний керівник, якого пам’ятають та на зустрічі до якої злітаються випускники із різних куточків світу. Тож попереду у Марії Петрівни ще нові досягнення та не менш вагомі нагороди.

Наталя Зелена


вч2.png

вч1.png

Социальные комментарии Cackle