12.02.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Парадокси - у Трускавці епідпоріг із ГРВІ не перевищено, однак освітяни наполягли на закритті школи №1

Парадокси - у Трускавці епідпоріг із ГРВІ не перевищено, однак освітяни наполягли на закритті школи №1

Як повідомив сьогодні на оперативній нараді у Трускавецькій міській раді керівник лікарні Ігор Стасик, в оздоровниці спостерігається незначне підвищення захворюваності на гострі респіраторні захворювання серед дітей. Тобто вести мову про карантинні заходи, а тим паче про закриття шкіл на вимушені канікули – немає сенсу, оскільки до епідпорогу по захворюваності ще дуже і дуже далеко. Якщо говорити мовою цифр, то станом на 12 лютого у Трускавці за медичною допомогою до лікарів щодо ГРВІ звернулася 31 дитина.

- Це школярі, які підхопили хворобу у період з 10-12 лютого, тобто за час вихідних днів. А станом на понеділок 12 лютого прийшли на огляд до медиків зі скаргами на недугу, - наголосив головний ескулап Трускавця.

Загалом за увесь минулий тиждень, за словами головного медика, у курорті занедужало на ГРВІ 70 школярів. За словами пана Стасика, найбільше хворих зафіксовано у віковій групі 5-14 років. Що стосується захворюваності серед дорослого населення – то тут цифри значно нижчі, - наголосив медик.

Однак, не дивлячись на незначний рівень захворюваності, тривогу у місті почали бити освітяни. На ранковій оперативній нараді у мерії керівник відділу освіти Орест Лобик повідомив, що у СЗШ №1 зафіксована низька відвідуваність учнями шкільних занять. Така тенденція спостерігалася впродовж минулого тижня. Відтак в обідню пору 12 лютого у Трускавці відбулося засідання освітянсько-медичної комісії, на якому вчителі наполягли на закриті СЗШ №1 на карантин. Як наголошує Ігор Стасик, він не розуміє позиції педагогів міста, оскільки підтверджень словам освітян, що діти масово похворіли - жодних. Статистика звернень до медиків свідчить про протилежну тенденцію. Проте члени комісії практично одноголосно підтримали рішення про карантинні канікули у СЗШ №1. Школу попередньо закрили до неділі, тобто до 18 лютого.

Наталя Зелена

Социальные комментарии Cackle