Пахне скандалом: у потязі «Київ-Трускавець» працівники залізниці спалюють сміття прямісінько у вагоні. І все на станції у курортному Трускавці
Забруднюють екологію та відлякують туристів. Це про провідників потягу Київ-Трускавець, які на кінцевій станції свого маршруту у курортному місті у топці одного з вагонів щоденно спалюють побутове сміття. Дим та неприємний запах від такої процедури вітром розноситься усім пероном. Стояти в цей час на вокзалі та чекати на прибуття інших поїздів та електричок стає просто нестерпно. Таким неприємним спостереженням поділився на останньому сесійному засіданні депутат місцевої ради Михайло Малащак. За словами народного обранця, коли вперше побачив стовп темного диму із одного з вагонів потягу «Київ-Трускавець», не повірив своїм очам. Відтак вирішив вдатися до активного спостереження, яке підтвердило побоювання – в одному із вагонів швидкісного потягу, що курсує щоденно до оздоровниці із столиці, провідники взяли собі за звичку спалювати весь непотріб, що назбирується за час поїздки. «Це ж як треба не любити наше місто», - підсумовує депутат.

На підтвердження своїх слів народний обранець згодом виклав з десяток світлин у соціальній мережі «Фейсбук», на яких добре видно, як дим виривається стовпом із вагону потягу «Кобзар». За переконаннями народного обранця пробував зробити усні зауваження провідникам та реакція на них відсутня. Новину про самовільне спалювання сміття на залізничній станції «Трускавець» користувачі соцмережі теж засудили. Люди переконують «На вокзалі в Трускавці через цей жах не можливо й кілька хвилин перебувати...просто стає погано...ядючий дим проникає в дихальні шляхи,отруюючи весь організм!». А ще люди закликають як громадських активістів міста, так і владу надати на всеукраїнському рівні розголосу цьому ганебному інциденту та домогтися його припинення.
Наталя Зелена





* фото з FACEBOOK сторінки Михайла Володимировича
