21.08.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

П’ять років тому у Трускавці відкрили оновлену вулицю Шевченка, яка стала пішохідною

П’ять років тому у Трускавці відкрили оновлену вулицю Шевченка, яка стала пішохідною

Відкриттям оновленої пішохідної вулиці у 2015 році у Трускавці відзначили День Державного прапора України. Колись у ямах та перенасичена транспортом – вулиця повністю змінила свій імідж – стала заквітчаною та отримала чимало відпочинкових зон із оригінальними дерев’яними лавочками.

Реконструкція вулиці Шевченка тривала кілька років, було багато противників цієї ініціативи міського голови Трускавця Руслана Козира, однак зараз у місті, мабуть, не знайдеться людини, яка б не схвалювала створенням в оздоровниці сучасної вулиці для прогулянок.

- Ця вулиця буде лише початком створення великої пішохідної зони у центрі міста, у планах – реконструкція Майдану Кобзаря, кількох вулиць та створення низки транспортних розв’язок у місті. Ми мали дуже багато спротиву цій ідеї, але, на щастя, здоровий глузд переміг,– розповів під час відкриття у 2015 році міський голова Трускавця Руслан Козир.

Сьогодні мешканці і гості міста-курорту мають можливість насолоджуватися шпацером у Трускавці. Пішохідна вулиця Шевченка є улюбленим місцем відпочинку.

Ольга КУЦ

IMG_0220.JPG

IMG_0221.JPG

IMG_0224.JPG

IMG_0231.JPG

IMG_0237.JPG

IMG_0281.JPG

IMG_0318.JPG

IMG_0317.JPG

321.jpg

Социальные комментарии Cackle