26.06.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Після реконструкції потужність «СЗШ №2-гімназія»у Трускавці збільшиться на 45 учнівських місць

Після реконструкції потужність «СЗШ №2-гімназія»у Трускавці збільшиться на 45 учнівських місць

У Трускавці реконструюють навчально-виховний комплекс «СЗШ №2-гімназія». Проєкт спрямований на покращення умов навчання дітей шляхом комплексної термомодернізації будівлі школи. 

Як розповіли у департаменті економічної політики Львівської ОДА, завдяки проведенню робіт з реконструкції проєктна потужність закладу збільшиться на 45 учнівських місць і загалом складатиме 950. 

Наразі підрядники влаштували шатровий дах та продовжують роботи з утеплення фасаду, гідроізоляції фундаменту, облаштування мансардних приміщень та внутрішніх інженерних мереж. Будівельна готовність об’єкта складає приблизно 70 %. 

У поточному році на реалізацію проєкту затверджено фінансування з Державного фонду регіонального розвитку в обсязі 12,4 млн грн, місцевого бюджету – 5 млн грн. Завершити роботи заплановано цьогоріч.

А загалом кошторис проєкту створення «Регіонального центру сприяння здорового способу життя на базі НВК «СЗШ №2-гімназія» становить 35,4 млн грн. Виконавцем робіт є ТОВ «Західатомбудсервіс», з яким міський відділ освіти уклав угоду у жовтні 2018 року.

Реконструкція передбачає створення шатрового даху з мансардними приміщеннями, які необхідні для функціонування регіонального центру, де мали б проводити «різноманітні акцій для дітей та молоді з метою пропаганди здорового способу життя».

Ольга КУЦ

 

Довідково: НВК «СЗШ№2-гімназія» є дипломантом українсько-польського освітнього проєкту «Моніторинг якості роботи школи шляхом її самооцінки». За результатами «Всеукраїнського конкурсу – захисту сучасної моделі навчального закладу – Школи сприяння здоров’ю, впровадження інноваційних технологій щодо формування культури здоров’я, позитивної мотивації на здоровий спосіб життя учасників навчально-виховного процесу» педагогічний колектив нагороджений Почесною грамотою та Подякою Міністерства освіти і науки України.

IMG_7192.jpg

65.png

Социальные комментарии Cackle