25.03.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Підприємець, у якого санаторій «Трускавець» на початку березня купив маски по 70 копійок, нині продає їх по 25 грн

Підприємець, у якого санаторій «Трускавець» на початку березня купив маски по 70 копійок, нині продає їх по 25 грн

«8-ма міська клінічна лікарня міста Львова» підписала договір із приватним підприємцем Миколою Паламарем на придбання медичних масок на загальну суму 100 тисяч гривень. Про це стало відомо з порталу публічних закупівель Prozorro

За договором, який уклали ще 18 березня, придбають 4 тисячі медичних масок, вартість однієї становитиме 25 грн. Це сьогодні найвища ціна на медичні маски на тендерах у Львівській області. - пишуть «Наші гроші. Львів»

Приватний підприємець Микола Паламар раніше продавав маски суттєво дешевше. Зокрема, 2 березня з ним уклав угоду санаторій «Трускавець» Служби безпеки України, придбавши 2 тисячі масок по 70 копійок за одиницю.

Микола Паламар зареєстрований підприємцем у Львові. З початку 2019 року уклав 21 контракт на 450 тис. грн. У 2014 році Антимонопольний комітет оштрафував Паламара за спотворення торгів. Підприємець разом із ТОВ «Медична фірма Авіцена» імітували конкуренцію на закупівлі медтоварів від Львівської обласної клінічної лікарні. – йдеться у розслідуванні «Наших грошей. Львів».

Інші державні структури, які цими днями проводили аналогічні закупівлі, придбали маски за такими цінами. Прокуратура Львівської області придбала маски по 20 грн/шт (угода від 23 березня), комунальне підприємство «Залізничнетеплоенерго» – по 19 грн/шт (угода від 19 березня) , а Бродівська центральна районна лікарня - за 10 грн/шт (угода від 19 березня) .

Варто зазначити, що менш ніж тиждень тому, 17 березня, «Івано-Франківська районна лікарня» (Яворівський район, Львівська область) купувала медичні маски у кілька десятків разів дешевше. Тоді їх ціна становила всього 62 копійки за штуку.

«Наші гроші. Львів» раніше аналізували закупівлі одноразових медичних масок у Львівській області укладених протягом 3-13 березня. Виявилось, що їх замовляли із різницею в ціні у понад 2 000% – від 0,7 грн до 16,5 грн за одиницю.

 

Социальные комментарии Cackle